reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Kalita mi położna mówiła, że już widać główkę i można jej dotknąć. Ale ja akurat miałam jakiś kryzys i nie chciałam tylko spytałam się czy ma włoski :) I dowiedziałam się że tak :)
 
reklama
Kalita u mnie po cesarce to było tak że leżałam na ginekologii bo na oddziale położniczym nie było miejsc. I przez te 6 godzin jak tam leżałam to przychodziła pielęgniarka i wszystkiego doglądała, sprawdzała cewnik itp. Później jak mnie już przewieźli na położniczy to w sumie od razu próbowałam wstawać. Po 8 godzinach od cc byłam już w stanie przejść korytarz na oddział noworodków. Po wstaniu położna wszystko pokazała co i jak, jak się umyć i ogarnąć. Bo jak się wstaje po tylu godzinach, to krwi jest wszędzie bardzo dużo...Mi akurat pomagał mąż, ale widziałam że innej dziewczynie pomagała w łazience się wykąpać.

także w skrócie tak to wygląda :)
 
kalita po cc jestes unieruchomiona tylko 6h wiec niedlugo. dba wtedy o Ciebie polozna. po 6h wstajesz, sciagaja Ci cewnik i juz sama dbaszo siebie i maluszka :)
 
Zibka trzymamy kciuki, ja nie ukrywam że zazdroszcze, że coś się już u Ciebie dzieje to czekanie zaczyna się u mnie przeradzać w jakąś depresje :/ ponury humor a każdy ciągle dzwoni i pyta czy już:szok:
Kalita tak jak pisałaś pewnie majówka będzie pracowita :D mam nadzieję, że z porodu nie będę musiała dużo opisywać, ja jutro na kolejne ktg do Żeromskiego ale u nas cisza.... mamusi tylko nerwy puszczają;-) a jutro chyba idę skakać i biegać (ma być piękne słoneczko)
 
Witam,
Dziś zaczęłam zastanawiać się nad wyborem szpitala , w którym będę rodziła i tak trafiłam na Wasze forum :)
Na początku myślałam o Ujastku ale z opini wynika , że tam jest straszna "hurtownia:. Szpital odnowiony , łady ale opieka fatalna :/ i wtedy zaczęłam szukać info o Zeromskim :) i... znalałam bardzo dużo pozytywnych opini i to mnie przekonało :) szczególnie opinie o opiece bo to jest najważniejsze :)

Postów jest baardzo dużo wiec wiadomo czytałam tylko niektóre.

Jestem teraz w 26 tyg ciąży , a termin porodu na 24.07. czy jest jakaś miła duszyczka , która ma podobny termin? :)

do szkoły rodzenia jeszcze się nie zapiałam ale zadzwonię tam jutro i dowiem się o wolne miejsca , bo z tego co słyszałam to dobry moment, żeby zacząć uczestniczyć to 28-30 tydz wiec juz niedługo , mam tylko nadzieje, że jeszcze mają miejsca ;)

Pozdrawiam szceściary , które są już po porodzie i te , które oczekują z niecierpliwością tak samo jak ja ;)
 
Iza na wolne miejsca w szkole rodzenia nie masz co liczyć już niestety, ale nie zrażaj się tylko spróbuj podejść na pierwsze zajęcia, bo wiem, że dopisywali te pary, które przyszły tak w ostatniej chwili, a szkołę rodzenia polecam.
 
hej Anuleczlab :) dziękuję za odpowiedź , właśnie tego sie obawiałam :( a nie miałam szansy wczesniej się zapisać ponieważ dopiero 2 tyg temu wróciliśmy do Krk a termin powrotu do końca nie był znany, 1.5 roku mieszkaliśmy w Wawie ze względu na pracę męża.
 
Iza_KK witam :) jeśli nie uda się w żeromskim to ja CI polecam też szkołe rodzenia koala- 400zl:eek: ale naprawdę warto, ahhh Wawa ja też po 7 latach wróciłam ze względu na pracę męża:-D
 
Iza_KK witam, tak jak bobiczka polecam Koalę (w tej cenie jest jeszcze wejściówka na gimnastykę, a warto przed porodem te i owe mięśnie porozciągać).
 
reklama
Dziewczyny!, melduję, że już jestem "rozpakowana", 16.04 o godz. 2.20 przyszedł na świat Kacperek (wcale nie taki malutki jak pokazywały badania) 3680 g i 55 cm;D z czarnymi włosiskami, a od wczoraj już jesteśmy w domku. Opieka rewelacja, warunki też- choć telewizor zjadał pieniądze;D, ale ogólnie te dwa dni pobytu bardzo fajnie spędzone.
P.s Przepraszam jeśli kogoś obudziły moje krzyki;D
 
Do góry