reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

reklama
rozczaruje Was ja jeszcze 2pak. czekam na wolną porodowke strasznie dużo rodzacych przyjeżdża. znaczna cześć z ujastka po odmowie przyjęcia. mam nadzieje że dziś uda mi się tulic synka
 
Gratuluję rozpakowanym bo nie było mnie tu jakiś czas, miałam w naprawie komputer i byłam pozbawiona kontaktu z Wami i nie tylko :) 2 kwietnia byłam u gin i Pawełek już jest obrócony główką w dół:) jak wracałam od gin to byłam z mężem oglądać porodówkę i powiem Wam że naprawdę warunki są super, fajnie byłoby trafić na salę poporodową z 2 łóżkami i łazienką. W sumie to jak przyjechaliśmy to 2 sale porodowe były zajęte i położna powiedziała że jak chcemy zobaczyć salę to żebyśmy chwilkę poczekali bo własnie w jednej sali jest cesarka i musiała tam pójść. Czekając na korytarzu troszkę się zestresowałam gdyż w tej drugiej sali rodziła jakaś kobieta siłami natury i było ją troszkę słychać;) Mój mąż jak widział moją minę rzekł do mnie: ":wiesz kochanie niektóre kobiety to tak przesadzają wcale nie musi ją to tak boleć jak ci się wydaje..." :) znawca się znalazł:) ale ogólnie wrażenie super.
 
Wiolkast trzymam kciuki! już bliżej niż dalej....:-) Najważniejsza spokój i cierpliwość...

To w ujastku takie tłumy?? z zajęc ze szkoły rodzenia w Koali w sumie połowa dziewczyn planowała rodzić w Ujastku.
 
reklama
Hey dziewczyny:)wiecie moze czy prawda jest,ze tata moze byc obecny przy cc?wlasnie przeczytalam taka informacje na gdzierodzic i jestem mile zaskoczona!!!
Podczytuje was juz od kilku tygodni i najwyzsza pora sie ujawnic :) u mnie konczy sie jutro 34 tydzien, spodziewamy sie synka. We wtorek usg wywazylo nam kluska na 3700...:D ze wzgledu na moje problemy z biodrami, kregoslupem i kolanem ma byc cc, zaczynam powoli sie oswajac z ta decyzja.
Wiolkast podejrzewam,ze tulisz szkraba:)pozdrawiam serdecznie!!
 
Do góry