reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

witam się :)

czy którejś z Was popękały po porodzie naczynka w oczach lub na twarzy? jestem ciekawa, bo ja mam cerę naczynkową i trochę się boję co będzie jak popatrzę po wszystkim w lustro :D !
Pamiętam, że na SR mówili, ze wszystko zależny od tego czy umiejętnie się prze. W każdym razie doradzali, żeby przy parciu nie "przeć" na "oczy i głowę i nie krzyczeć podczas parcia" tylko koncentrować się na dolnych partiach ciała oraz żeby trzymać oczy szeroko otwarte podczas parcia- podobno to pomaga:-D
 
reklama
Bombek gratulacje:-D
U nas szykuje się cc bo mala leży główka w gorę- termin będę miała albo jeszcze na marzec albo początek kwietnia (ustalimy to we wtorek z ginem) więc pewnie spotkam się z częścią was w szpitalu:-D. Mam nadzieje, że święta jednak spędzę w domu.
Ostatni mala malutko przytyła bo waży tylko 2700g:eek: zastanawiam się czemu tak przystopowała bo do tej pory raczej zawsze wychodziła gdzieś w średniej i była raczej większa niż mniejsza. Trochę się martwię czy nadrobi chociaż do 3 kg przed porodem:-(.
Co do lewatywy mój gin sam kazał mi kupić ENEMĘ i tak zasugerował, żeby ją zrobić...
 
Daruma nie stresuj sie waga z tego co wiem to dokładnośc jest do 0,5 kg w dół i górę.
Koleżanka miała nawet pomyłkę 1 kg, przed samym porodem wyliczyli 4200 a było niecale 3200 ..
 
Katerinka, to samo mowiła moja gin, ze dziecko kręci sie non stop, ale ogólnie to właśnie ten nacisk jak sie czuje na dolne partie brzucha, to wtedy najprawdopodobniej jest główka w dół i stąd ten dyskomfort. Niemniej jednak aż strach pmyśleć co bedzie za 4-5 tyg kiedy już non stop bedzie główką w dół :szok:.

Bombek, serdecznie gratuluje. Daj znac co z synkiem, bo pamietam że troszke lekarze cie straszyli na tych usg. Mam nadzieje ze wszytsko dobrze u was :)

Margosia, mnie troche przeraża to że juz tak blisko, a zarazem jeszcze tyle czasu czekania...

Daruma, kuzynka mojego M, ktora połtora tyg temu urodziła córke, miała różnicę 900 g!! Wg ostaniego usg pod samiutki koniec ciąży mówili ze dziecko ponad 4300 g waży, a jeszcze wcześniej że jak tak bedzie rosło to nie urodzi sn bo za cieżkie bedzie, a tu prosze, urodziła córcie 3400g. Tak wiec nie ma reguły z tą wagą. Bądź dobrej myśli :)
 
Kalita, wszystko jest do przeżycia :) takiego napierania mocnego nie czuć choć moja Córa jest raczej spokojna :) czasami jak dłużej pochodzę to odczuwam takie kłucie w dole brzucha, ale za chwilę przechodzi. w nocy natomiast rzadziej wstaję do toalety (czyt. jeden raz, nie dwa :D) jak śpię na prawym boku, bo kiedy leżę na lewym to główka mi bardziej uciska na pęcherz :)

nie straszcie z tym halnym. ja wciąż czekam na pełnię 25.04 :D
 
A w którym tygodniu Dziecko powinno być już odwrócone?
Bo powiem Wam, że w przeciwieństwie do niektórych przeraża mnie cc i wolałabym tego uniknąć:szok:


Kaita- ja już się nie mogę doczekać... strasznie niecierpliwa jestem w tym temacie :)
 
reklama
Do góry