reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

A jeszcze takie pytanko bo naczytalam sie o tym w gazetach roznych = cos takiego jak plan porodu? Biora to pod uwage? Trzeba miec?

Położna mówiła żeby mieć ze soba plan porodu, ułatwia sprawę, można go napisać przy pomocy strony Rodzić po ludzku.
Odradza? Nie chcialabym przy porodzie kupy zrobic :no: to byloby cos strasznego :szok:
Hmmm, kupe przy parciu raczej i tak sie zrob, chyba że się organizm sam super wcześniej oczyści i :sorry2: położna własnie ten brak lewatywy argumentowała tym mówiąc w prost...że bez lewatywy to co wyjdzie jest szybciutko chwytane i nikt nic nie widzi i jest bez stresu, a jak była lewatywa i jeśli coś wyjdzie to nie jest to juz "coś" co można chwycić bo to taka jakby biegunka...przepraszam za dosłowność :zawstydzona/y:
 
reklama
U mnie chyba tak robili przy obu porodach, kładli mi się na brzuchu, miałam problem z wyparciem małych. A najgorzej wspominam dr Kmiecia, po pierwszym porodzie mieli mnie już szyć po nacięciu i pęknięciu pochwy, a on komentował do drugiego lekarza, który ''znieczulał" miejscowo i szył, że to znieczulenie nie działa, próbował na sobie jak coś sobie zrobił w rękę - bardzo to było pomocne dla mnie :angry:

Basiu - bo Kmieć ma takie dziwne poczucie humoru, prowadzi już moją drugą ciążę to się przyzwyczaiłam ale faktycznie na początku byłam skonsternowana kiedy on żartuje a kiedy mówi na poważnie ;-)
 
No cóż kwestia gustu,na chwilę przed szyciem było to mało śmieszne, na szczęście mam teraz super lekarkę z fajnym sprzętem w gabinecie, a do niego nawet jeśli jest dobry to bym nie poszła po takim "wstępie"
 
no dr Kmieć może nie ma jakiegoś ekstra sprzętu w gabinecie ale gdyby nie on, to pewnie do dziś starałabym się o dziecko a tak już za 4 miesiące rodzę drugie :-) choć fakt - poczucie humoru ma dla niewybrednych.. ;-)
 
Położna mówiła żeby mieć ze soba plan porodu, ułatwia sprawę, można go napisać przy pomocy strony Rodzić po ludzku.


Hmmm, kupe przy parciu raczej i tak sie zrob, chyba że się organizm sam super wcześniej oczyści i :sorry2: położna własnie ten brak lewatywy argumentowała tym mówiąc w prost...że bez lewatywy to co wyjdzie jest szybciutko chwytane i nikt nic nie widzi i jest bez stresu, a jak była lewatywa i jeśli coś wyjdzie to nie jest to juz "coś" co można chwycić bo to taka jakby biegunka...przepraszam za dosłowność :zawstydzona/y:


Dziekuje! Wejdę i popatrze co tam trzeba uzupełnić :)

Nie masz za co przepraszać bo to ja taki temat podrzuciłam ;) miły nie jest ale hmmm... życiowy :p dziękuje jeszcze raz :)
 
U mnie chyba tak robili przy obu porodach, kładli mi się na brzuchu, miałam problem z wyparciem małych. A najgorzej wspominam dr Kmiecia, po pierwszym porodzie mieli mnie już szyć po nacięciu i pęknięciu pochwy, a on komentował do drugiego lekarza, który ''znieczulał" miejscowo i szył, że to znieczulenie nie działa, próbował na sobie jak coś sobie zrobił w rękę - bardzo to było pomocne dla mnie :angry:

Kurcze, w głowie się nie mieści ze takie rzeczy się jeszcze dzieją! Nie chce! Nie chce! Nie chceeeee!! :wściekła/y:
 
Dziewczyny, a macie wybrany jakiś zastępczy szpital, w razie gdyby odpukać was odesłali z braku miejsc? Bo wiem że takie przypadki się zdarzają...
 
reklama
Który lepszy szpital Żeromski czy Ujastek?


każdy ma zalety i wady - Ujastek jest przyjazny mamie, Żeromski - dziecku i oba się tak promują, mam znajome, które rodziły i tu i tu i podzielone są po połowie na zadowolone i niezadowolone.. Ogólnie oba szpitale są dobre, ja miałam cesarkę w Żeromskim i jestem zadowolona, drugie też urodzę tam.
 
Do góry