reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Eve - wyniki napewno będą dobre. Nie wolno myśleć negatywnie jestem przekonana, że często takim myśleniem ściagamy na siebie to czego nie chcemy. Także głowa do góry, uśmiech idziesz pewnym krokiem po wyniki, patrzysz i widzisz to co powinnas!
 
reklama
Dziewczyny, wszystkiego najlepszego dla Was i dla tych kobietek co w brzuszkach!!!

Pogoda się zepsuła i razem z nią moje samopoczucie:no: Jutro muszę zrobić obciążenie glukozą i już mnie mdli na samą myśl, a i tak najgorsze są te 2 godziny bezczynnego czekania:crazy:
Może któraś z was mi pomoże bo mam pewne wątpliwości co do lekarza pediatry. Na SR mówili, że trzeba po porodzie podać ośrodek do którego maja wysłać dokumenty dzidziusia, ja nie chce korzystać z najbliższej przychodni czy w związku z tym mam się wcześniej udać do wybranej przychodni i lekarza i zapytać czy zapiszą mi Malutką czy z marszu podać placówkę po porodzie?
Ja wiem, że za wcześnie na takie rozterki ale jak mi jakaś myśl wpadnie do głowy to już spokoju nie da:-)
 
Szlag, zaczynam właśnie "schizować" po wizycie w toalecie:eek:....zastanawiam się czy czasami nie zaczął mi odchodzić czop śluzowy...mikro ilość, ale z tego co pamiętam właśnie taką miał konsystencję i kolor......ja jestem z przygotowaniami w szczerym polu, bo biegałam po poradniach przez cały tydzień....nic nie poprasowane.....od wczoraj wieczór mam pobolewania podbrzusza jak na okres.....
Rany julek idę szukać nospy, bo jeszcze nie czas no rozpakowanie z dwupaku jak dla mnie....
 
witam:)
ja dzis bylam na ktg. zadnych skurczy nie ma,usg w porzadku,waga malego 3850:szok:raczej nie bede miec prezentu n na dzien kobiet:-(
 
Właśnie zadzwoniłam, kazał większą ilość magnezu wziąć i nie brać nospy bo rozwiera szyjkę. Poprasuje choć ciuchy do szpitala...obyście miały racje i to fałszywy alarm :crazy:.
 
Bombek, głowa do góry :)

Girin, najgorsze dla mnie przy glukozie było to czekanie, ale jakoś dałam radę. nie zapomnij wziąć w buteleczce soku z cytryny do dolania do glukozy - to pomaga ją "przetrawić" ;)
 
Cześć Kochane :happy:,

U mnie wszystko po staremu, mam bardzo ładne wyniki krwi i moczu, lekarz mi powiedział, że mogłabym zostać dawcą krwi :-p.

W ramach rozrywki wklejam ( mam nadzieję, że nie wszystkie już znają ):

Co ma zrobić mężczyzna, aby zrozumieć ciężarną kobietę? Instrukcja - krok po kroku:
1-3 miesiąc
1. Każdego wieczora organizuj sobie zatrucie - na przykład zjedz przeterminowaną rybę i popij mlekiem. Później dowiesz się, po co.
2. Następnego ranka wstań, weź pigułkę nasenną i idź do pracy. Jeśli rzeczywiście bardzo źle się czujesz - zostań w domu, ale nie zapomnij posprzątać i ugotuj obiad.
3. Do kostek u nóg przywiąż woreczki z piaskiem - po półtora kilograma na każdą nogę.
4. Przed wyjściem włóż do kieszeni koszuli zdechłą mysz i nie wyjmuj jej!
5. Tego nie jedz, nie wolno ci. Tego też. I tego. Najlepiej zjedz jabłko.
6. Powaliło cię? Rzuć te papierosy! Coca-colę, piwo i inne napoje gazowane też!
7. Usiądź wygodnie i zjedz jogurt. Jeśli nie masz ochoty - to chociaż trochę.
8. Zwymiotowałeś? Posprzątaj po sobie. Nie wołaj żony - jest zajęta.
9. Idź do szpitala na pobranie krwi. Muszą zrobić niezbędne badania.
10. Trzy razy w miesiącu chodź na badania do proktologa.
3-6 miesiąc
1.Do brzucha przywiąż materac z wodą.
2. Gdy się ubierasz - nie odwiązuj go, nawet, gdy próbujesz wciągnąć buty.
3. Śpij również z materacem. Jak to, JAK? Na boku!
4. Nie zapomnij rano zażyć pigułki nasennej.
5. A przed wyjściem do pracy - wypij litr wody.
6. Przed pójściem spać również wypij litr wody i weź tabletkę moczopędną.
7. Do nosa włóż wacik, tak, aby powietrze przechodziło, ale odczuwało się lekką duszność. Wacik noś stale.
8. Masz duszności? Otwórz okno - niektórym pomaga.
9. Idź do szpitala na pobranie krwi. Jak to, PO CO? Zrobić niezbędne badania. Co z tego, że już robiłeś?
10. Trzy razy w miesiącu chodź na badania do proktologa. Materaca nie odwiązuj!
6-9 miesiąc
1. Każdego ranka siadaj na fotel obrotowy i kręć się przez 10 minut. Gdy już organizm odmówi Ci całkowicie współpracy - wstań i szykuj się do pracy. No co ty, kręci ci się w głowie? Współczuję, to na pewno minie.
2. Dolej wody do materaca.
3. Wypij coś moczopędnego, a w pracy wypijaj szklankę wody co godzinę.
4. Postaraj się nie opuszczać miejsca pracy zbyt często. Bądź czujny i dyspozycyjny przez cały dzień. Jeśli przychodzi ci to z łatwością - weź dodatkową pigułkę nasenną.
5. Zwiększ również wagę woreczków z piaskiem, które masz przywiązane do nóg - do 2 kilogramów każdy.
6. Wieczorem, nie odwiązując materaca, połóż się do łóżka i bądź perfekcyjnym, namiętnym kochankiem!
7. Jeśli wydaje ci się, że twoja żona interesuje się innymi mężczyznami - pozostań wspaniałomyślny i wybaczający.
8. Poświęcaj żonie więcej czasu i uwagi. Wyobraź sobie, że jej też jest ciężko!
9. Idź do szpitala na pobranie krwi. Jak to, po co? Po to samo, co zawsze - niezbędne badania.
10. Trzy razy w miesiącu chodź na badania do proktologa. Oczywiście, że z materacem, co za pytanie?
The end
No, dobra, żartowaliśmy, wiemy, że jest to niemożliwe do wykonania. Po prostu odwiedź po raz dwudziesty znajomego proktologa, niech włoży Ci pomarańczę... już on wie, gdzie. Teraz oddychaj głęboko i mocno przyj. Udało się uwolnić od pomarańczy? Wyśmienicie! Możesz już pozbyć się zdechłej myszy i odwiązać materac.
 
reklama
mój mąż się bardzo przejął jak to przeczytał :))) i zaczął mnie jeszcze bardziej rozumieć jak zacznę narzekać, że boli mnie kręgosłup lub nie mogę zasnąć po nocnej pielgrzymce do wc ;)))
 
Do góry