reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Lena,

Przytyłam dużo, bo aż 18 kg :baffled:, odżywiałam się bardzo zdrowo, nie miałam zachcianek, gotowałam sama, ostatnimi czasy głównie na parze, żeby już więcej nie przytyć, więc byłam bardzo zestresowana zmieniającą się wagą :-(. Ważyłam dotychczas 54 kg przy 170 cm wzrostu.
Córcia ważyła w 31 tc 1800 g, dzisiaj 3100 g., ale wiesz, jak to jest z USG, często waga jest plus minus 400 g, coś tam Ci jeszcze maleństwo urośnie, więc będzie miała pewnie koło 3 kg, więc chyba nie musisz się martwić :happy2:. Zapytam o to jakąś położną ;-).

MELDUJĘ, że w związku z dużym obłożeniem na porodówce, właśnie została przygotowana na Patologii dodatkowa sala poporodowa dla świeżo upieczonych mam !!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czesc Mamusie,

My juz w domku. Nie miałam komputera w szpitalu, ale i czesu tez nie bylo.

21 lutego podali mi o 8:00 oxy - po 2 h przy badaniu polozej odeszly wody.

O 14:10 Tosia przyszla na swiat, niestety nie dało sie zastosowac ochrony krocza gdyz Tosiunia okazała sie wiekszym dzidziusiem

Nasz maluszek wazył 4110g i miała 58cm i 10 pkt.

Jesli macie jakies pytania to sluze

Jestem zmeczona ale szczesliwa ze juz w domku z malenstwem.
 
GriGri, nareszcie jakiś znak od Ciebie !!! Bardzo gratuluję!! :-)

Lenka, właśnie zapytałam, niska waga urodzeniowa to dziecko do 2,5 kg, więc chyba nie masz się, czym martwić;-).
 
Kalita, oby oby bo już nie możemy się doczekac :)
Gochaa gratulacje!!!! Jak sobie radzisz? Czekamy na relacje:)
Lanse, moja ciaze prowadzi dr Kszyk z medicovera, a on pracuje na Kopernika ;)
lena1234, witaj! ja sie urodzilam 14 marca - bardzo fajna data :D
co do wagi to nie mam pojecia bo my ostatnie pomiary mielismy w 31 tygodniu pffff
ale Mala ma jeszcze miesiac wiec moze nawet 1 kg przybrac.
Marcepanowa, Zibka czyli jednak pełnia na niektóre dzieci działa (bynajmniej nie na moje :>) że pełno porodów :)
Marcepanowa, Trzymam kciuki za szybkie wyjscie do domku!! :)
A Mała dojdzie do 4 kg pewnie do 40 tygodnia hihih.

Grigri gratulacje kochana. W koncu! Tosia calkiem duza Dziewczynką jest ;) jak bedziesz miala chwile to prosimy o relacje.
P.S. nie moge sie doczekac jutrzejszego dnia tyle nowych relacji :p:p
 
12:szok::szok:! WOW!

GriGri, Gocha! Gratuluję :-)

Lena- moja dzidzia w 35 miała 2800g więc myślę, że dobija do 3kg w 36 tyg.- mnie się wydaje, że to duże dziecko, chociaż gin. twierdzi, że drobne:-D. Ja rodziłam się o czasie i miałam 2900g, mąż był niewiele większy, więc nie liczyłam, że moje dziecko będzie duże. Ale sama mam 170cm wzrostu wiec nie mam co oczekiwać malutkiego dziecka. Przytyłam w ciąży póki co 16 kg, ale podobno nie ma to znaczenia ( moja mama przytyła 20 kg w ciąży ze mną, a ja byłam drobniutka).

To pewnie i ja nie mogę spać przez tą pełnię, umieram na bóle żołądka i jak na złość na noc zjadłam ostatnią tabletkę na zgagę więc Was poczytuję zażuwając migdały :tak:.
 
Gocha, GriGri!!! Gratuluję!!!

Nie mogę zasnąć przez tą pełnię :( Mąż mi radzi, że jak spać nie mogę to mam wyjść na balkon i wyć do księżyca (dowcipniś) :D
eve, mnie tez dopadła nocna zgaga i nawet migdały się skończyły...wrr
 
Do Leny ;) Ja w pierwszej ciązy przytyłam prawie 20 kg ale jadlam caly czas od dnia pierwszego do porodu , buzia mi sie nie zamykała :) i Ola miala 3.5 kg i 55 cm, w drugiej ciązy mam to samo jem i jem , i na USG lekarka tez mowila że dziecko male nie bedzie . Ja osobiscie wolalalbym żeby dzidzia miala kolo 2.800 maks 3 kg, mniej bolesny porod i mniej krocze rozcinaja, chociaz wiadomo że zalezy to od budowy ciala.
Do Girin :) ja mam to samo , co chwilke sie budzilam , ta pełnia mnie wykonczy :/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Girin, Słonko widzę, że nie byłam jedyna- liczę, że przy następnej pełni (27 marzec) to albo będę wyć do księżyca na porodówce, albo już będę tulić Meleństwo:happy2:.
 
Do góry