reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

reklama
No to uaktualniam informację z wczoraj :-).
Porodów było 14, w tym 10 cc!!

Co do porodów w wodzie, to postanowiłam zapytać tutaj, bo tak jak pisałam, na SR Ujastek słyszałam, że w Polsce ich nie ma, ale pani pielęgniarka mówi, że są tylko bardzo rzadko, że mają położne z uprawnieniami. No i trzeba mieć super wyniki, żeby tak rodzić :happy2:.
 
Witamy :) meldujemy się po ktg 2w1 ;-) dziś od rana oblężenie porodówki ... 3 sale były zajęte + Panie na cc ;-)
skurcze jakieś się zapisały Pani dr bardzo miła stwierdziła, że jak byłam wczoraj u doktora miałam badanie i usg to nie trzeba dziś powtarzać :-) dziś było luźno ... w sumie jedna dziewczyna ... i jak wychodziłam druga przyszła :-) zob jak to w pt będzie wyglądało bo mam troszkę później ;-)
 
Cześć Lena,
Ja mam termin na 23.03 - dzidzia siedzi na razie prawidłowo,więc będę rodziła naturalnie. Stąd dnia i godziny nie znam :-D Co do wagi Mała ważyła w 35tyg+5dni = 2917g i się przeraziłam że jak ona wyjdzie ze mnie:) ale bądźmy dobrej nadzieji:) ja przy ostatniej wizycie miałam + 11kg.
 
Witajcie :)
Marcepanowa, dzieki za info.14 dzieci to szacun hihi :)
O maly wlos i my bysmy tam byli. Ola zrobila nam probe generalna ;-)
O 1 w nocy dostalam takich boli krzyza, do 2 doszly bole miesiaczkowe. Doszly wymioty :> Mysle sobie no to chyba pora na kapiel. Ale po kapieli przeszlo :)
Co nie zmienia faktu ze bylam nieco zaskocozna, a moj maz az biedny sapki dostal :D
aninek, moze do piatku bedziecie w dwupaku :)
 
DO WESOLUTKIEJ :) no tak chyba z tymi Olami juz jest, moja Ola tez tak mi zrobila , :) pierwsza noc skurcze itp.. w dzien spokoj a pozniej w nocy to samo urodzila sie na drugi dzien ;) .
 
Ja za to spałam jak suseł ;-) hehehehe gdyby nie ten budzik o 6.15 :szok:

Wesolutka miejmy nadzieję, że to JUŻ CZASSSS !!!
 
reklama
Do góry