reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

a ja miałam straszną ochotę na tartą marchewkę z jabłkiem i właśnie się zajadam :-) dawno tego nie jadłam. mniam:-)
 
reklama
Edita smacznego!

Wiolkast- ja niestety przeprowadziłam się na Płaszów więc wszystko załatwiałam w UM na Wielickiej. Tam jest taki wydział odnośnie rejestracji pojazdów itd. i przy okazji można tam wypełnić wniosek o prawo jazdy, a odbieram je za 30 dni właśnie koło sądu.
Może zadzwoń do swojego UM- myślę, że też możesz zrobić to na miejscu, a po odbiór jechać do właściwego urzędu. Można też poprosić, żeby wysłali gotowe prawo jazdy pocztą.
 
tak czytam i powiem Wam że ja po ślubie zmieniłam dowód a prawo jazdy nie i jeżdzę na starym nazwisku,
ale póki co to kontroli nie miałam ;-) ale muszę się w końcu tym zająć. tylko że ja nie jestem z krk i muszę się wybrać do wieliczki.
 
wiolkast wniosek o prawko skladasz tez na zgody :) jesli zostawiasz stary dokument to jest mozliwosc ze przysla na adres domowy, ale wtedy nie mas zodkumentu wiec nie mozesz jezdzic samochodem ;-) a jak odbierasz w urzedzie to zostawiaja ci stary dokument i daja potwierdzenie zlozenia wniosku. potem na stronie mozesz sobie sprawdzac czy jest gotowy do odbioru.
Wiem, ze sa nowe wzory po 19.01.2013 ale mam nadzieje ze w kwestii wyrabiania dokumentow nie bylo zmian.
 
Mój synek będzie miał tyle koleżanek, że ho hoooooooo
A jakie będzie miał potem branie:-D
aninek a jeśli mogę spytać to duży masz obwód brzuszka? bo ja już mam 90cm i się zastanawiam jaki będę mieć jak zostaną mi 4 dni do porodu ;-)a dodam że jestem raczej niskopienna:-)
My jutro zaczynamy 25tc i mamy obwód brzuszka 96cm w najszerszym miejscu (u mnie to wychodzi jeszcze poniżej pępka)
A na koniec listopada jak się pierwszy raz mierzyłam to miałam 93 i się martwiłam, że skończę z 200cm :D Ale może nie będzie tak źle;-)
aninek zibka a nie pamiętacie czy w 24 tyg. miałyście dużo mniejszy brzuszek? bo mi się coś wydaje że będę mieć dużo większy brzusio niż Wy ;-)
j.w :D
Eve a Ty z huty jestes??? Bo tak sie zastanawiam( prawko też muszę zmienić) dowód załatwiłam na Zgody w urzędzie ale prawko to chyba trzeba w Krakowie tam koło sądu?
Ja tak jak eve wymieniałam w urzędzie na wielickiej (bo ja z tamtych rejonów) a koło sądu tylko odbierałam :)
Edita smacznego!

Wiolkast- ja niestety przeprowadziłam się na Płaszów więc wszystko załatwiałam w UM na Wielickiej. Tam jest taki wydział odnośnie rejestracji pojazdów itd. i przy okazji można tam wypełnić wniosek o prawo jazdy, a odbieram je za 30 dni właśnie koło sądu.
Może zadzwoń do swojego UM- myślę, że też możesz zrobić to na miejscu, a po odbiór jechać do właściwego urzędu. Można też poprosić, żeby wysłali gotowe prawo jazdy pocztą.

No tylko jak pocztą to przy składaniu wniosku trzeba stare oddać i przez ten czas nie można jeździć :) Niestety- coś za coś :)

Dziewczyny zastanawiam się nad rozmiarem majtek poporodowych siateczkowych...
Większość ubrań nosze w rozmiarze L to te majtki też powinnam sobie takie zakupić? Bo myślę, że zamówię na allegro a tam wiadomo nie da się wcześniej tego "zobaczyć" :)
Ps. wiem, że mam straszne problemy, ale w sumie wole takie niż inne :)
 
reklama
OCzekujacaa gratulacje!!
Tak właśnie obstawiałyśmy :)) Odpoczywaj i czekamy na relacje w wolnej chwili:)
 
Do góry