reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Dziewczynki, zajrzałam na wątki forum marcówek i z tego co dojrzałam to nasza Martuśka dochodzi do siebie:) A poród o ile się nie mylę to na Kopernika. Musimy cierpliwie czekac , aż odkopie się i znajdzie trochę czasu żeby i do nas zajrzeć :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
wesolutka, a Ty bądź raczej gotowa na akcję od poniedziałku, bo wtedy pełnia wypada :) niby mity, ale ja w to trochę wierzę tym bardziej, że póki co, to się wszystko z tymi kwadrami w naszym przypadku sprawdza :) oj, będzie się działo na porodówkach :D

następna pełnia wypada 27.03 i potem - "moja" - 25.04 z częściowym zaćmieniem Księżyca :) chciałabym jej doczekać, bo data mi się podoba, ale coś czuję, że Zuza będzie chciała się wcześniej do nas przytulić :)
 
następna pełnia wypada 27.03 i potem - "moja" - 25.04 z częściowym zaćmieniem Księżyca :) chciałabym jej doczekać, bo data mi się podoba, ale coś czuję, że Zuza będzie chciała się wcześniej do nas przytulić :)
ooooo to być może ja załapię się na tą 27.03 -dzięki za info , będę czujna;-)
 
Do tej pory do głowy mi nie przyszło mierzyć brzuszka,ale tak czytam i czytam... wiec sięgnęłam po metr i 95cm :) a wzrostu mam 154cm. Mąż się śmieje, że to jeszcze 3 miesiące a on już się boi, że mi brzuszek wybuchnie :D Poza tym już jestem +13kg, nawet nie wiem kiedy się to nazbierało :D
Co do zgagi, to ja mam od początku ciąży, już nie biorę leków bo pomagały tylko na chwile, żuje sobie migdały, pomagają na dłużej.
 
Girin ja przytyłam 7kg, startowałam z wagą 56,5 kg z tym że itak mi się przytyło bo 2 miesiące wcześniej jak brałam ślub to ważyłam 53 kg :-) jednak to prawda że kobiety przed ślubem przychodzą do domu patrzą co w lodówce i idą do łóżka a po ślubie na odwrót ;-)
Girin a na kiedy masz termin bo ja na 11 czerwiec.
 
Edita87, coś w tym jest :D Ja po ślubie też zaczęłam częściej odwiedzać lodówkę i ważyłam ok 58kg, na wiosnę zaczęłam biegać i zbiłam do 53 :D Ledwo lato minęło i ktoś zamieszkał w brzuszku, teraz waga pokazuje piękne 66 :D
Termin mam na 7 czerwca i mam nadzieje, że tak zostanie :D
 
Najlepsze jest to ,że zmieniłam miejsce zameldowania i musiałam zmienić dowód a że nie posiadałam zdjęć to byłam wczoraj je zrobić. Oooo zgrozo w lustrze wygladam lepiej niż na foto heheh Dobrze chociaż ze za wymiane dowodu nie trzeba płacić :-D
Pocieszam sie tym, że może później schudne i miło będzie pokazać, że wyglądam lepiej niż na foto w dokumentach :szok:
 
dajcie spokój, u mnie już +14 kg, a waga wyjściowa 55 kg. trochę mnie to martwi, ale nic nie poradzę - jem normalnie, więc głodzić się nie będę. Zuza ważyła w środę 1738 gramów, to jeszcze niecałe 2 kg jej przybędzie. a u mnie chyba woda tyle waży oprócz tego, że wiadomo - brzuszek i piersi podrosły ;)

słyszałyście o wypadku na Hucie? chłopak wjechał w przystanek i m.in. poranił kobietę w ciąży. od razu się do mnie telefony rozdzwoniły czy to przypadkiem nie byłam ja, hehe :) na szczęście nic oprócz siniaków jej nie jest.
 
reklama
wiolkast, moja siostra pod koniec ciąży miała +30kg, w ogóle siebie nie przypominała. Miesiąc po porodzie zaczęła spadać i po pół roku wróciła do normy :D Dlatego ja się nie martwię:) Poza tym, podobno wskazana jest warstewka tłuszczyku dla lepszej laktacji :D
 
Do góry