reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

reklama
Jeju nie słysząłam o tym wypadku ...
Co do spadku wagi podobno, przy karmieniu strasznei leci się w dół.
Moja koleżanka urodziła końcem grudnia i jak ją zobaczyłam początkiem lutego to byłam w szoku.
Szczerze powiedziawszy wyglądała lepiej niż przed porodem.
Druga rodziła w połowie stycznia i już 16 w dół.

Takze pocieszam się , że jest jakaś nadzieja :)
 
Girin, jak masz to włącz TVN24 i popatrz, ja tak Huty dobrze nie znam, ale jakiegoś Lidla i dwupasmówkę przeciętą torami tramwajowymi widziałam (bez numerków niestety, wtedy bym lepiej skojarzyła).
 
Do tej pory do głowy mi nie przyszło mierzyć brzuszka,ale tak czytam i czytam... wiec sięgnęłam po metr i 95cm :) a wzrostu mam 154cm.
Też jakoś mi nie przyszło do głowy mierzenie, ale stwierdziłam, że porównam, bo też mam 154cm :-).
U mnie na te 33+4 jest 109cm, w tej ciąży mocno wypchnęło mi brzuch do przodu.
 
Jezuuuuu, aż zadzwoniłam do męża jeździ tamtędy do pracy. Z twojego opisu wynika , że to lid przy ul. Kocmyrzowskiej
 
Wiolkast to widzę, że po tych samych urzędach wędrujemy- dowód na szczęście bezpłatny, ale pięterko wyżej załatwiałam prawo jazdy z nowym adresem zameldowania i za to trzeba już 100zł wyłożyć.

Ja jestem +16kg- mąż mówi, że gdyby mu ktoś powiedział, że kiedyś będę ponad 80 kg ważyła to by nie uwierzył:-). Myślę, że do 20 kg dociągnę. Też słyszałam, że później szybko się wysysa ;-) te kg. Ale ja przyznam się, że jem więcej (przede wszystkim słodyczy) i mam mniej ruchu, nie podejrzewam też u siebie gromadzenia wody.
U mnie ze zgagą to wygląda tak, że właśnie nie przejedzenie ale niedojedzenie powoduje zgagę-więc praktycznie jem na okrągło (jeszcze przed ciążą chorowałam na chorobę wrzodową dwunastnicy- ale takich bóli jak teraz w życiu nie miałam:baffled:). Mleko niestety działa na mnie zgagotwórczo, migdały nie pomagają ale imbiru jeszcze nie próbowałam- przy najbliższych zakupach się zaopatrzę!!:tak:
 
Dziewczyny ja mało przytyłam wszyscy się dziwią gdzie Mała -> lekarz mówi że nie taka mała bo liczy że będzie ważyła ok 3600 ma tam miejsce ;-) bo na razie mam jakieś 10-11 kg. u mnie brzuch zaczęło widać gdzieś ok 20 tyg i to był taki bardziej jakbym sobie pojadła ;-)
Jeść też jem więcej i mam mniej ruchu ...

Wesolutka u nas też są różne przeboje porodowe ;-) ale licze że u nas będzie spokojnie ;-) A to Mój też się śmieje bo ma zakaz od %%% że jakby się napił to Mała będze chciała wyjść ;-)

Życzę Wam miłego dnia ja zawijam do Bonarki :D szybki szus po półkach i wieszakach ;-)
 
reklama
Wiolkast to widzę, że po tych samych urzędach wędrujemy- dowód na szczęście bezpłatny, ale pięterko wyżej załatwiałam prawo jazdy z nowym adresem zameldowania i za to trzeba już 100zł wyłożyć.

Eve a Ty z huty jestes??? Bo tak sie zastanawiam( prawko też muszę zmienić) dowód załatwiłam na Zgody w urzędzie ale prawko to chyba trzeba w Krakowie tam koło sądu?
 
Do góry