reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Wesolutka w sumie chodzi mi bardziej o to że te "kopniaczki" sprawiają mi ból nie jest to już tak przyjemnie jak kilka tyg temu ;-) hehehhee ale cieszę się że są bo wtedy wszystko ok :-)
w sumie dziś zaczęłam dopiero 36 tydzień ... ale tak za tydzień, dwa ?! :-p
co do ktg to ja mam wizytę w poniedziałek więc pewnie mnie już wyśle
A czy już coś czuje ? sama nie wiem, wczoraj cały dzień co jakiś czas stawiał mi się brzuch przy czym na wieczór było to niezbyt przyjemne ale do wytrzymania :-)

co do porodu to jak każda kobieta boję się, ale zaczynam myśleć pozytywnie, bo tak jak mówię Mojemu on będzie mógł wyjść z sali a ja niestety nie ....
Mam obawy co do powrotu do domu co prawda zawsze ktoś jest, ale to nie to samo co położne w szpitalu .... czy dam radę, jak to będzie wyglądało itp ... podobno dzień wyjścia ze szpitala i pierwsza noc jest ciężko do ogarnięcia -> tak mi mówiły koleżanki ale później jest coraz lepiej trzeba się wdrożyć jak we wszystko :-) i mam nadzieję, że podołam tej nowej sytuacji :-)
 
reklama
czesc kochane !!!

Ja wczoraj bylam na KTG i na wizycie. z mala na szczescie wszystko ok, tyle ze znowu sie szyjka skrocila i mam bezwzgledny nakaz lezenia zeby przynajmniej tydzien jeszcze wytrzymac...
 
Grigri trzymam kciuki :-) a powiedz mi dużo dziewczyn na ktg teraz chodzi ?

Udało się :nerd: spakowałam torbę bez przyborów toaletowych .... jest tego :szok: spooooooorooooooo hahahha mam nadzieje że się na mnie dziwnie nie będą patrzeć ;-)
 
Jestem w 17 tygodniu, takie muskanie czułam już od soboty, a wczoraj i dziś (nie wiem czy to możliwe) ale w momencie jak się rusza i leżę to widać zmiany na brzuchu albo jak się przyłoży rękę to czasami można wyczuć jakby kopnięcie :confused:

Ja też zaczynam odczuwać coś podobnego:confused: nie wiem,czy to dziecko,jestem w sumie dopiero w 15 tc, ale kiedyś wieczorem jak patrzyłam na swój brzuch to z prawej strony lekko się unosił:-D Najbardziej odczuwam takie "małe falowanie" zawsze jak kładę się spać...
 
Oczekującaa 37 i 4 dni :) ale Pani położna w szpitalu sama zaproponowała ten termin :)
Aninek to faktycznie miej sie na bacznosci. A napewno wszystko z mężem świetnie ogarniecie i potem będziecie się śmiać z tego przerażenia :) moje koleżanki mówią, że jak się urodzi to naturalnie jakoś wiesz jak to dziecko chwycić i je pielęgnować, przeciez jesteś jego mamą i chcesz dla niego jak najlepiej :)
My też pakujemy dzisiaj torbę, strasznie jestem ciekawa jak to wyjdzie :D
Grigri to odpoczywaj, żeby Tosia za wcześnie nie wyskoczyła :)
Aisha_2012 super wcześnie, ale to na 100 % Maluszek :))))))
kurcze Olka to tak ładuje i się wierci, że czasem mam wrażenie że wyjdzie jedną stroną brzucha :)
 
hmmm to ja w poniedzialek zadzwonie tam do poradni sie umowic na to ktg...tzn moze jeszcze w piatek sie dowiem u mnie w przychodni czy robia bo bym miala blizej...ale jakos mi sie wydaje ze nie robia niestety...

Moja torba dawno spakowana a w zasadzie 2 torby...jedna dla Malej druga dla mnie...i w zasadzie musze dopakowac ladowarke do telefonu, kubek i sztucce i tantum rosa i tyle...i czekam z niecierpliwoscia:D

a wedlug zasady dodania 20 tygodni do daty pierwszych ruchow to urodze w poniedzialek :) zobaczymy:p
 
Dziś za to spokój ... ciekawa jestem czy już mi będzie kazał odstawić Mg
Moja Mała też tak lata ale tylko po prawej stronie już mam tak obite żebra .....
Ciekawe, która pierwsza pójdzie :-D
 
reklama
Oczekujacaa, jesli bedziesz robic ktg w szpitalu musisz miec dowod i karte przebiegu ciazy. Przy okazji sprawdza w systemie czy jestes ubezpieczona, bo czasem tam bledy wyskakuja :p
Na kiedy masz termin w ogole?
Ty juz tak bliziutko :) a jakies objawy sa juz? obnizyl sie brzuszek?
Aninek, ja jednak obstawiam, że Wasza będzie pierwsza. Olce dobrze w brzuchu, mama jeszcze badań nie ma, wiec musi sie jeszcze powstrzymac :)))
A w ogole to zalozylam sie z mezem ze urodzi sie po 21 lutego i mam nadzieje że wygram hihihi :)
 
Do góry