reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

reklama
Witam :-)

Niby zaczęło się domagac w nocy wyjścia, ale jakos tak bez przekonania, bo do tej pory mam takie lekkie skurcze co jakis czas, więc pewnie skończy się tym,że rano pojadę po prostu na szpital... Ale dzieki dziewczynki za wsparcie :-)
 
Rózia, pewnie już w po, ale trzymam kciuki za łatwy poród i szybkie dochodzenie do siebie :)
Aisha, hihih obstawiam Dziewczynkę, bo jakoś w 2013 roku same baby :):)
Ustawiłam dziś osttanie pranie, pieluch i przymierzam się w tym tygodniu do spakowania torby :szok:
 
wesolutka o wypraszam sobie, my czekamy na synka :p
a co do torby to ja tez mam podobne plany. pod koniec tego tyg będę pakować bo chyba mam już wszystko.. :cool2:

Rozia czekamy na wieści!
 
betina, podpytam Cie potem co spakowalas... bo mi juz zaczyna brakowac miejsca w szafkach, a ciagle mam wrazenie ze nie mamy jeszcze wszystkiego...
 
Rozia- też trzymam za Ciebie kciuki!!!!... i czekamy jak zawsze na relację z porodu :-)
Wesolutka-może się sprawdzi, bo też chciałabym dziewczynkę :tak:

miłego dnia Kobietki !
 
Witam i ja :-)
co do dziewczynek racja !!! same laseczki :-D ale dziś urodził mi się siostrzeniec :cool2: i koleżanka dziś dowiedziała się że w czerwcu będzie chłopak ....

Wesolutka mam tak samo ! Kupione chyba już wszystko (oprócz gazików jałowych do pępuszka bo przez ten śnieg nie chciało mi się już zatrzymywać) a jednak jakby jeszcze czegoś brakowało - właśnie wróciłam z zakupów :-) muszę wyprać to co dziś dokupiłam i spakować torbę ... choć Dziewczyny jestem przerażona jej wielkością na razie mam wszystko na wrzucane obok albo w i jest tego PEEEEEEEEEEEEEEEEEEEŁNO a gdzie jeszcze muszę ubranka dla Małej wziąć ! na pewno będą to dwie torby !!
 
reklama
Witam po przerwie :-) parę dni spędziłam na patologii ciąży w żeromskim i mogłam się przyglądnąć pewnym rzeczom z bliska :-) na szczęście z dzidziusiem wszystko w porządku, a to dla mnie najważniejsze :happy2:
 
Do góry