reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Czesc dziewczyny, przeczytalam praktycznie cale forum i musze powiedziec ze bardzo sie ciesze ze tak duzo tutaj przydatnych informacji. Fajnie czytać jak rodzą sie kolejne zdrowe pociechy i tutaj gratuluje Ani jej Jagódki :happy2:.

Ja jestem prawie w 16 tyg, a wielki final przewidziany na 18 czerwca.
Jeszcze do wczoraj chciałam rodzić w Sz. Ujastek ale po wszystkim co przeczytałam już zdecydowałam ze jednak Żeromski to jest to :).

Ania, w wolnej chwili, napisz prosze jak sprawa znieczulenia wygladała, bede wdzieczna za wszystkie informacje dotyczace zzo, bo nie ukrywam ze ja z tych co panicznie boją się bólu i nie wyobrażam sobie porodu bez zzo. I jeszcze jedno, udało się bez nacinania?
 
reklama
Hej, a ja mam pytanie do tych co juz po porodzie albo wiedza poprostu....jesli chce zeby moj maz byl przy porodzie, jak jest z nim?czy musi miec cos szczegolnego np fartuch do porodu albo cokolwiek?

Z gory dziekuje za informacje
 
Witaj Kalita :)

2 ciężkie dni za nami ,... ale dziś już lepiej :-) wczoraj zrobiłam pierwsze pranie a dziś prasowanie i oczywiście kręgosłup mi odmawia współpracy .... NIE ŻAŁUJĘ że wzięłam się za to teraz :-)
 
Dokładnie Margosia :-) Również przyłączam się do noworocznych życzeń: cudownego i pełnego szczęścia Nowego Roku dla nas i dla naszych pociech, tych, co już na świecie i jeszcze w brzuszkach mam !
 
Wszystkiego dobrego w nadchodzącym roku, przede wszystkim szczęśliwych, szybkich i bezbolesnych porodów oraz zdrowych pociech, tych w brzuszku i tych co już poza brzuszkiem!
 
Cześć kalita, tez jestem w 16 tyg :) mam termin koło 16 czerwca, poprzednio rodzilam na ujastku, teraz poważnie przymierzam sie do Żeromskiego ale muszę sie upewnić co do zzo bo nie urodze bez tego :)
 
Katerinka to całkiem mozliwe ze wylądujemy o tym samym czasie na porodówce ;)
Ja jeszcze kilka dni temu tylko i wyłącznie Ujastek bralam pod uwagę, ale jak zaczełam czytać i dowiadywać się od doświadczonych koleżanek to jednak zdanie zmieniłam ;)

Podobnie jak u Ciebie, zzo jest dla mnie baaaardzo istotnym czynnikiem, tak więc czekam na wieści od Ani, bo ona na świeżo :).
Niestety wogule nie wiele wiem nt zzo :| a najgorsze w tym wszystkim to że z tego co wyczytałam po różnych forach, niewiele dziewczyn na znieczulenie sie wogule decyduje. Nie wiem czy boja się go, czy bardziej kwestia braku otrzymania zzo w spzitalu.

Trzymaj sie!
 
reklama
elak23, hihi to już ważna umiejętność. moja bratanica też tak robi od początku :)
Oczekujacaa wg moich informacji nie trzeba nic mieć :)
Kalita witaj na forum :)

Dziewczyny dla Was również Szczęśliwego Roku 2013, samych łatwych porodów i cudownych chwil z pociechami! :)
 
Do góry