reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Hej dziewczyny ja jeszcze wczoraj z ogromną ciekawością czytałam posty Eli a dzisiaj sama mam okazję przekonać się jak jest na patologii:-) Obudziłam się ok. 10 rano i poczułam lekką wilgoć między nogami. Jak wstałam z łóżka to na prześcieradle było trochę mokro tak jakby ktoś wylał ok. 2-3 łyżki wody. Ok. południa po śniadanku postanowiliśmy zgłosić się do poradni tak na wszelki wypadek. Przyszła lekarka, zbadała mnie na fotelu i po teście papierkiem lakmusowym potwierdziła że to wody. Potem izba przyjęć, cała procedura papierkowa i wylądowałam na patologii bo porodówka pęka w szwach. Czekam z niecierpliwością na skurcze bo na razie tylko wody się sączą:-) Trzymajcie kciuki dziewczyny:) Elak a Tobie jeszcze raz gratuluje:)

Trzymamy kciuki :)
 
reklama
powodzenia! już niebawem Jagódka będzie po drugiej stronie brzuszka!
aninek - Ola nie taka mała :-) wymiary adekwatne do skończonego 30 tc, a lekarz powiedział, że jest normalna i wszystkie wymiary się zrównały (ma takie Obwód brzuszka: 257 mm, obwód główki: 277 mm, długość kości udowej: 58,2 mm,wymiar dwuciemieniowy: 73,5 mm, Szacowana waga płodu: 1495.65 gram ). Noi termin porodu 3 marca wg tego usg :-)
:) Ale za to Wasza Natalka chyba będzie duza :))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ania trzymam kciuki z całych sił :) pewnie już po !

Wesolutka u mnie z usg ostatnio coś wyszło ok. 16.02 a z okresu to 26 a później jakoś do 02.03
wizytę mam 7 stycznia ale coś ostatnio kiepsko się czuję strasznie zmęczona chodzę ;-/
i szyjka zaczęła się skracać ;-/
 
elak-dzięki wielkie za tak szczegółowy opis! Współczuję, że musiałaś się tyle wycierpieć...Takie informacje są bezcenne, wiadomo przynajmniej na co się przygotować i czego się spodziewać...Ja się modlę tylko,żebym nie wylądowała na patologii, bo nie mam niestety lekarza z Żeromskiego, więc "jakby co" to już się boję :szok:,że może być nieciekawie, zwłaszcza,że to moja pierwsza ciąża. Z kolei moja koleżanka,która rodziła jakiś czas temu mówiła,że nie ma znaczenia czy masz lekarza z tego szpitala czy nie, bo wszystkie ciężarne traktują tak samo i nie ma żadnego faworyzowania tych, co mają lekarza szpitalnego od tych, co go nie mają-ale jak widać to się zmieniło:-( ,więc tym bardziej wszystkie aktualne informacje są bardzo ważne. Obyśmy wszystkie miały poród lekki i bez komplikacji...Ważne,że potwierdza się opinia o cudownych położnych :happy:-a to one są b.ważne, jeśli nie najważniejsze przy porodzie.
 
Dziewczyny nasza królewna jest JUŻ z nami. Urodziła się dziś o 00:30, waży 3520 gr. Przed porodem oceniona wg lekarzy na 3500 więc idealnie. Mój poród baaardzo ciężki. opiszę jak trochę dojdę do siebie. Na pocieszenie napiszę że akurat mi nie dane było w żaden sposób odczuć że nie mam stamtąd lekarza a i znieczulenie dostałam bez mrugnięcia okiem. Oprócz momentu narodzin był to najwspanialszy moment porodu. Położne anioły:)
 
Witamy Jagódkę z tej strony brzuszka :-D
a Tobie Ania gratulujemy :-) :-* cieszę się że już jesteś po :) dużo siły życzę :-)
 
Ania gratulacje !!!! , Jagódka stwierdziła , że rok 2012 jest fajniejszy jaka data urodzenia.
Dziś Patryk opanowal nową sztukę umie jeść i wydalać drugą stroną jednocześnie :)
 
reklama
Do góry