reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porod w szpitalu Ujastek

Bianka
Bardzo mi przykro sytuacja niesamowita szpital a wszystko w nim może się wydarzyć.Dobrze że tak to się skończyło.Zdrówka dla ciebie dzidziusia i wszystkich forumowiczek.Miłego dnia
 
reklama
Ja dziś zostałam przyjeta do szpitala, mam już założony balonik, jutro rano idę pod oxy... Napisze relację po wszystkim... Na razie jest ok. Miałam kilka bolesnych skurczy, juz bojno co bedzie potem...
 
aaaL

Mi na tych bolesnych skurczach bardzo pomagało oddychanie przeponą - wciąganie głęboko nosem i wypuszczanie ustami, z tym, ze to nie lada wyczyn, żeby się na tym skupić i wdrążyć ale jak już zaczniesz tak oddychać i przez przypadek znów normalnie to jest duża różnica.
 
aaaL ja jutro ide na oddział, moze jutro cesarka...jak nie to mnie przetrzymaja do niedzieli czy samo sie nie rozkreci ale glowke ma nie wstawioną..mi lekarka chciala w sobote zakładac balonik ale powiedziałam ze sie boje i wole juz cesarke..
 
aaaL
CO TAM Z TOBĄ????
może już po wszystkim i dzidzie masz już obok siebie pisz jak tylko będziesz mogła czekamy i trzymaj się tam :-)
 
Kasika1 mamy konflikt w zakresie RH, ja – Mąż +,

KlauDDynka mi też nacinali krocze a moje dziecko ważyło 1890 g więc na pewno robią to z automatu i pośpiechu

Dziewczyny trzymajcie się tam! Dacie rade!
 
Witam , do tej pory podczytywałam to forum , dzisiaj postanowiłam napisać byłam pierwszy raz w szpitalu Ujastek na ktg i ten pierwszy raz zrobił na mnie dobre wrażenie , wszyscy mili , wszystkiego się dowiedziałam co chciałam, wizyta u lekarza z badaniem i usg .Czytam opinie o różnych szpitalach i nie ma samych dobrych opinii o żadnym , a gdzieś trzeba urodzić,dlatego zdecydowałam się na Ujastek . Najbardziej zależy mi na znieczuleniu i o to się tylko martwię .
 
Ostatnia edycja:
Mówią , że nie ma problemu ze znieczuleniem , ale czytam co piszą dziewczyny , że w trakcie porodu okazuje się ,że najpierw jest za wcześnie a potem za późno i w końcu nie dostają. Moja siostra rodziła na Ujastku kiedy znieczulenie było płatne i wtedy dostała bez problemu , a teraz jest za darmo i chyba dlatego tak jest, ja bym oczywiście wolała zapłacić tylko żeby dostać.
 
reklama
Witaj Judytta
Ze znieczuleniem jest tak jak mówisz w trakcie porodu często mówią że juz za późno ale prócz tego biorą teraz pod uwagę badania krzepliwośc i coś jeszcze poczytaj dokładniej na tym wątku jest na 100%
za 3-4 tyg.mam termin o ile wcześniej nie masz terminu to powiem jak jest.
 
Do góry