reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porod w szpitalu Ujastek

Witam,
ja rodziłam na Ujastku dokładnie 3 tygodnie temu :) i jak zostałam przyjęta na oddział to pytano mnie czy chce znieczulnie więc róźnie z tym znieczuleniem i dostępnością do niego chyba jest :) tak czy tak ja nie na niego nie zdecydowałam tylko rodziłam bez :)
 
reklama
Anet1981 ja mam termin na 14 sierpnia więc wcześniej się dowiem , myślę , że to jest właśnie tak , że zależy na kogo się trafi i na pewno od przebiegu porodu też . Badania wiem , że trzeba mieć elektrolity i krzepliwość jeszcze nie robiłam , bo to jest ważne 10 dni.jutii1405 pocieszające jest to co piszesz , że się pytali , podziwiam ,że nie chciałaś ,ja marze o tym żeby dostać znieczulenie.
 
Judytta życzę aby Ci, abyś znieczulenie otrzymała :) ja od początku nie nastawiałam się na znieczulenie bo bałam się, że to przedłuży poród i o bólu się nie pamięta ja tylko pamiętam jak Malutka wylądowała u mnie na brzuchy taka golutka, ciepła i krzycząca :) i leżała u mnie tyle i tylko chciałam nikt mi jej nie zabierał do mierzenia i ważenia lekarz oglądnął ja początkowo na mnie czy oddycha prawidłowo i tak sobie leżakowałyśmy przez całe szycie krocza bo położna musiała mnie naciąć ale nie chętnie to robiła ... więc z tym nacinaniem to też chyba różnie
 
Judytta
Rodziłam 2x bez zniecz.wszystko do przeżycia heh nie myśli się już w trakcie porodu tak jak przed.Gaz dają bez problemu a pomaga bardzo szybciej akcja porodowa się rozkręca i jak dla mnie to duży +.
 
Cieszy mnie bardzo to co piszecie, dzięki za słowa otuchy , ja pierwszy poród miałam przez cesarskie cięcie, a ciągle słyszę o strasznym bólu porodowym dlatego mam nadzieję na znieczulenie . Dobrze , że teraz jest jeszcze ten gaz, na pewno pomaga.
 
Ja rodzilam wlasnie 20 miesiecy temu w szpitalu Ujastek. To jeden z dwoch, z tego co kojarze, szpitali, ktore maja 3/3 gwiazdki w skali referencyjnosci. Na Ujastek i na Kopernika znajduje sie patologia ciazy i dobrze zaopatrzony oddzial neonatologii. Ja wybralam Ujastek (blizej od domu) i bylam zachwycona. Porod rodzinny, maz byl ze mna caly czas:)) dal rade! A potem 3 dni w szpitalu razem spedzilismy, we 'wlasnym' pokoju (2 lozka+lazienka - platny 300 zl/doba). Polecam serdecznie wszystkim 'ciezarowkom':>
 
Witam wszystkie "Ujastkowe" mamy i przyszłe mamy:-) Mam planowaną cesarkę na 21.08 i trochę się boję tego co będzie, ale dzięki Waszym opiniom jestem w stanie się trochę oswoić z tym wszystkim:) Nasuwa mi się jeszcze kilka pytań, czy może któraś z Was rodziła ostatnio na Ujastku, żeby tak "na świeżo" móc się czegoś dowiedzieć? Czy któraś z Was jest może w ciąży lub już urodziła z mięśniakiem w macicy?
 
A ja po dzisiejszej konsultacji w sprawie cesarskiego ciecia , jutro już mam zgłosić się na cesarkę , niepotrzebnie martwiłam się o znieczulenie . moniczek...może zdążę przed Twoim terminem wszystko opisać , jak było . Jak na razie jestem bardzo pozytywnie nastawiona , wszyscy są w szpitalu mili , wszytko tłumaczą , pomagają tak że człowiek mimo lekkiego podenerwowania nie czuje się zagubiony. Mam nadzieję , że tak będzie dalej , nie mogę się już doczekać jutra , kiedy nasz maluszek będzie już z nami.
 
Judytta, no to trzymam kciuki!! Na pewno wszystko będzie dobrze, fajnie jakbyś zdążyła opisać jak Ci poszło zanim mnie pokroją;) Trzymaj się tam jutro i życzę aby rana szybciutko się zagoiła:-)
 
reklama
Hej Dziewczyny,
potrzebuję bardzo pilnie kontakt do dobrego lekarza z Ujastka. Mam niepokojące objawy i chciałabym to sprawdzić u kogoś innego niż mój lekarz. A że mam zamiar rodzić na Ujastku to chciałabym pójść prywatnie do któregoś lekarza, który tam pracuje....
będę wdzięczna za polecenie kogoś
 
Do góry