reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porod w szpitalu Ujastek

reklama
Eta ja też na Ujastku rodzę :-) w przyszły czwartek umowiona jestem na ktg a co njważniejsze jesli wszystko pójdzie zgodnie z planem ozwiązanie mam zaplanowane na 17 przez cesarskie cięcie:-)może anuż sie spotkamy na oddziale choćby już tym noworodkowym:-)
poza tym jeśli jest jakaś dziewczyna też zaplanowana na cesarke 17 grudnia niech da znać.wspólnie raźniej byłoby sie powspierać :-))


witajcie,
Jesli nic sie wczesniej nie wydarzy,to tez chyba 17 pojawie sie na Ujastku,tez sie juz denerwuje .
Jednak opinie sa rozne,a kazdy przypadek inny.

pozdrawiam
 
witajcie,
Jesli nic sie wczesniej nie wydarzy,to tez chyba 17 pojawie sie na Ujastku,tez sie juz denerwuje .
Jednak opinie sa rozne,a kazdy przypadek inny.

pozdrawiam

Bardzo się ciesze że odezwałaś się.też masz zaplanowane cc w tym dniu ? Ja również mam stresa czy uda mi sie donosić do 17. moja mała na dzien dzisiejszy jest dość spora więc mam obawy czy nie będzie chciała sama sie wcześniej pojawić na świecie :-) a kiedy masz zaplanowane ktg?
 
marika8 wizyta u dr Korygi kosztuje 120 zł, podaje swój numer telefonu, maila i jeszcze przeprasza, że czasami nie może odebrać. moim zdaniem jest bardzo dobrą specjalistką. jest też baaardzo cierpliwa - mój narzeczony na każdej wizycie zadaje jej milion najróżniejszych pytań i zawsze wychodzi zadowolony z uzyskanych odpowiedzi.
 
cześć dziewczyny :)
ja jednak w domu :)
Mały miał tętno dzisiaj wzorowe :) mi sie skurcze zapisały i mam rozwarcia 1,5 cm :) wiec czekamy na cd.
 
reklama
Bardzo się ciesze że odezwałaś się.też masz zaplanowane cc w tym dniu ? Ja również mam stresa czy uda mi sie donosić do 17. moja mała na dzien dzisiejszy jest dość spora więc mam obawy czy nie będzie chciała sama sie wcześniej pojawić na świecie :-) a kiedy masz zaplanowane ktg?

hej,
Nie kazal mi lekarz przychodzic na ktg,tylko juz sie zglosic na termin.Moja mala tez sie duza zapowiada,wiec dlatego cc.
Zażywasz magnez? Ja mam teraz wiecej zazywac,zeby nie bylo wczesniej skurczy.A u kogo masz miec cc?
Jesli chcesz napisz na maila: ozw@interia.pl .
 
Do góry