reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porod w szpitalu Ujastek

reklama
adula87 gratulacje :) i zazdroscimy ;)
ponawiam tez pytanie skoro jestes tam od soboty, to moze orientujesz sie czy jest tam kaplica i czy pojawia sie na oddzialach ksiadz? pytam, bo zalezy mi na ochrzczeniu dzieciaczka jeszcze w szpitalu.

i jeszcze Wam powiem, ze na jednym usg wyszlo mi, ze na 80% bedzie chlopak, a przedwczoraj na polowkowym, ze na 70% dziewczynka.... miala ktoras z Was takie rozbieznosci?
 
adula87 gratulacje :) i zazdroscimy ;)
ponawiam tez pytanie skoro jestes tam od soboty, to moze orientujesz sie czy jest tam kaplica i czy pojawia sie na oddzialach ksiadz? pytam, bo zalezy mi na ochrzczeniu dzieciaczka jeszcze w szpitalu.

i jeszcze Wam powiem, ze na jednym usg wyszlo mi, ze na 80% bedzie chlopak, a przedwczoraj na polowkowym, ze na 70% dziewczynka.... miala ktoras z Was takie rozbieznosci?

będąc na oddziale widziałam na korytarzu strzałkę z napisem "kaplica", nie wiem czy idąc jej śladem faktycznie dojdzie się do właściwego celu :) księdza nie widziałam...
 
hej. ja urodzilam w środę. po dniu odpoczynku od oksy podłączyli mi w środę, miałam takie same skurcze jak w poniedziałek czyli niewielkie, położna kazało mi cały czas chodzić po korytarzu, po jakimś czasie zbadała mnie i w tym momencie odeszły mi wody no i się zaczęło. skurcze coraz mocniejsze, minęło 30 minut i już miałam ochotę przeć, mialam pełne rozwarcie i na porodówkę. poród szybki, z 15 minut, kilka parć i już się urodził. waży 3,5 kg, 55 cm, urodziłam o 11.30 w środę, dziś już wyszłam. fajny ten szpital, polecam. niektóre pielęgniarki mają swoje humory, ale ogólnie są fajni specjaliści i jak ma się problem z karmieniem czy czymś to można liczyć na pomoc
 
Katerinka_2 dziekuje bardzo, czyli jednak jest jakies swiatelko w tunelu :) bo juz sie obawialam, ze ten chrzest w Ujastku absolutnie sie nie uda.

oszczytko gratulacje :)
 
agatris jestem w ciąży o tydzień niżej niż ty, może się spotkamy na Ujastku :D

Oszczytko - SUPER WIEŚĆI - gratuluję :-):-):-) jak szybko i sprawnie no i już z dzidziusiem w domku
 
CzyKrotka jest tam kaplica, chodziłam pod nią na spacery :) Ksiądz też podobno chodzi, bo na kaplicy są wywieszone godziny, w których to robi, jednak ja też go nie widziałam :) Ale zawsze możesz zapytać tam położnych jak to wygląda, na pewno udzielą Ci informacji :)

I oczywiście gratuluję wszystkim dziewczynom szczęśliwych rozwiązań i witam w gronie MAM :)))
 
ank83 dziekuje za info :)
jak bede na dniach otwartych, to dopytam o szczegoly, moze od razu uda mi sie dorwac ksiedza
 
reklama
Agatris a kto u Ciebie pod serduchem mieszka???
u nas ma być synek :D i też mi się ciągnie i ciągnie...
mogłyby już być święta :D
mój gin coś ostatnio mówił, że bardzo możliwe że 2 tyg. przed terminem bąbelek bedzie z nami :] ciekawe ciekawe...to zawsze 2 tygodnie czekania mniej heheh
 
Do góry