reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porod w szpitalu Ujastek

Wczoraj mialam rozmowe z Pania polozna :tak: Nie trzeba placic za indywidualna opieke jesli sie nie chce, wtedy jest polozna z dyzruru.

Co do niewpuszczania dzieci ponizej 14r.z. to ja akurat sie zgadzam i uwazam, ze to bardzo dobry pomysl. Jak lezalam na patologii do sasiadki przyszedl 9 letni syn i przez godzine tak sie darl, ze chce isc, tak nudzil, jeczal, ze mialysmy go dosyc serdecznie:wściekła/y:
 
reklama
Ja również pisałam,że nie trzeba płacić, tylko trzeba się liczyć z tym,że rodzących może być kilka równocześnie, więc położna z dyżuru musi zająć się wszystkimi, a opłacona jest tylko do Ciebie. Z tego co wiem na Ujastku wszystkie położne są super tylko kwestia jak się trafi z ilością pacjentek. Od kilku tygodni przeżywają oblężenie, wczoraj koleżanka na KTG czekała ponad 2h, bo taki był ruch, ale to się zawsze może zmienić. :-)
 
Oj, z tym niewpuszczaniem dzieci to jest tragedia... Rozumiem przyczyny i nie chcę tego zmieniać, ale mimo wszystko to ciężka sprawa. Jak sobie pomyślę, że będę przez min. 3 dni bez synka, który - o ile plany wypalą - będę w okolicach drugiego porodu miał 2 lata, to przykro się robi... A internet faktycznie by się przydał. Okropnie się wynudziłam w szpitalu :) Młody tylko spał i jadł, a adrenalina trzymała mnie jeszcze dość długo i w ogóle nie chciało mi się spać przez pierwszy tydzień ;)

tylko pozazdrościć takiego spokojnego początku ;)
Ciekawe jak tam Paula, pewnie już jest po :)
 
Internet jest z tego co się dowiedziałam, dzieci poniżej 7 lat całkowity zakaz, a te starsze to na chwilkę,ale z rozsądkiem, także dla mnie to bardzo dobre wieści :-)
 
jeśli jest wśród czytających jakaś dziewczyna rodząca w ciągu ostatnich 2 tygodni niech się ujawni i opisze swoje wrażenia, ostatnio nikt się nie odzywał, a przecież na Ujastku co chwile poród.

Przy okazji - jest tu ktoś kto ma termin koło 14.10 i wybiera się na Ujastek?
 
reklama
Drogie mamusie.....wkońcu się doczekałam i mam mojego DOMINICZKA przy sobie....wieczorem albo jutro wkleję zdjęcia.... ale jest kochaniutki:Ważyłem 4110g i mam 60 cm...
 
Do góry