reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porod w szpitalu Ujastek

Drogie mamusie.....wkońcu się doczekałam i mam mojego DOMINICZKA przy sobie....wieczorem albo jutro wkleję zdjęcia.... ale jest kochaniutki:Ważyłem 4110g i mam 60 cm...

nooo, czułam że coś się święci
Gratulacje :)

Jak będziesz mieć siłę napisz czy wywolywali poród no i jak Ci tam było
 
reklama
Właśnie miałam pisać,że ciekawe co tam u Pauli :)? A tu już Synusia tuli-GRATULACJE! Jak znajdziesz chwilkę to opisz swoje wrażenia :)
 
Ja też jak rodziłam to było dużo kobiet- położne się śmiały że halny tak działa i zawsze wiedzą że wtedy będzie "ruch" :) ale powiem że w ogóle się tego nie odczuwa, może początek bo musiałam poczekać na badanie a wiadomo że jest wtedy panika ale sprawnie im szło i najważniejsze- po położnych nic nie było widać, chodziły jakbym była tam sama, opanowane, spokojne, miłe... tylko odgłosów nie dało się wyciszyć, ale one profesjonalnie do każdej z nas, na drugi dzień się dowiedziałam że miały trzy bardzo ciężkie porody, dwa ledwo zakończone szczęśliwie
 
Witam :)
Wybieram się na Ujastek w listopadzie (teoretycznie termin porodu to 3 listopada) i przebrnęłam przez cały wątek, oswajając porodowe lęki :)
Wczoraj byliśmy z mężem na pierwszych zajęciach szkoły rodzenia właśnie tam, jestem szalenie mile zaskoczona jak mój M się wsłuchiwał po czym "pouczał mnie" w drodze do domu i w domu, cytując położną :) Szkoła rodzenia ma służyć oswojeniu raczej jego z wizją towarzyszenia przy porodzie, chociaż na sali przedporodowej :) zobaczymy, póki co blednie nawet na hasło "czop śluzowy " :))
Z niecierpliwością czekam na kolejne relacje z porodów.

Pytanie do dziewczyn -jak daleko macie lub miałyście do szpitala? My mieszkamy na Kurdwanowie, ale wczoraj testowaliśmy i okazało się że w godzinach szczytu można autostradą (23 kilometry) objechać w 15-25 minut, pod wieczór już przez miasto (chyba 14 kilometrów) ten sam czas-bez korków.

eiktkrnt9ylnoian.png
[/url]
 
Ostatnia edycja:
Pauli Gratuluje serdecznie i sama już sie nie mogę doczekać na swoje maleństwo:)
A jeszcze pytanko do świezo upieczonych mam co poza wypiską Ujastku warto zabrać do szpitala? Kosmetyki dziecięce czy sa zbędne? I jak z lewatywą?

My będziemy jechać z Prokocimia wiec też kawałeczek mamy szczególnie jesli trafimy na korki
 
Witam. Ja też mam termin na listopad, teoretycznie na 5. Ja pojadę z Woli Duchackiej, ale podobno można dojechać w 15-20 min...:)
Pozdrawiam przyszłe i obecne mamusie
 
a ja mialam miec termin na 14.10 ale dzis sie okazalo,ze szyjka skrocona, a maly zwolnil tempo wzrostu :( wiec w kazdej chwili moge sie pojawic na Ujastku.
Jechac bede z Krolowej Jadwigi, wiec tez jakos blisko nie mam. W godzinach dziennych jade okolo 30min.

Do mam rodzacych tam przez CC - poniewaz operacja odbywa sie w ichniejszej koszuli, ile potrzebuje miec swoich na pobyt w szpitalu? Prosze o odpowiedz bo musze sie pospieszyc z pakowaniem torby
 
reklama
Do góry