reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porod w szpitalu Ujastek

kochane jestem jeszcze:)ale już jutro na 100% na Ujastku mam iść po skierowanie do doktorki na patologię i zostaję, niech się dzieje co ma być, ni będę już dłużeu trzymała (zresztą to będzie 7 dni po terminie) - oby tylko wolne łóżka były:Da jak tam Wasze samopoczucie??
 
reklama
Paula-już wkrótce utulisz dzieciątko:-)
Ja dziś mam się całkiem nieźle jak upały odpuściły.

Orientujecie się może czy na położnictwie jest internet bezprzewodowy
:-D? Na patologii jest z pewnością, a jak w salach poporodowych?
 
Paula-już wkrótce utulisz dzieciątko:-)
Ja dziś mam się całkiem nieźle jak upały odpuściły.

Orientujecie się może czy na położnictwie jest internet bezprzewodowy
:-D? Na patologii jest z pewnością, a jak w salach poporodowych?

co do internetu pojecia nie mam.

Paula, trzymamy kciuki!
 
Może jeszcze zaglądną tu dziewczyny, które już urodziły i się wypowiedzą co do internetu:zawstydzona/y: Mi na tym zależy, bo starsza córcia nie będzie mogła wejść na oddział (wiem,że tego pilnują, by dzieci nie wchodziły :( a jakby był internet to mogłaby na skypie siostrę zobaczyć i z mama pogadać :-)
 
Może jeszcze zaglądną tu dziewczyny, które już urodziły i się wypowiedzą co do internetu:zawstydzona/y: Mi na tym zależy, bo starsza córcia nie będzie mogła wejść na oddział (wiem,że tego pilnują, by dzieci nie wchodziły :( a jakby był internet to mogłaby na skypie siostrę zobaczyć i z mama pogadać :-)

A ile córka ma lat? Wiem że dzieci od 7 lat wpuszczaja bez problemu.
 
Córka ma 8 lat, ale na dniach otwartych mówili,że nie wpuszczają poniżej 14 r.z. :-(
Fajnie byłoby gdyby jednak mogła wejść:-)
 
Oj, z tym niewpuszczaniem dzieci to jest tragedia... Rozumiem przyczyny i nie chcę tego zmieniać, ale mimo wszystko to ciężka sprawa. Jak sobie pomyślę, że będę przez min. 3 dni bez synka, który - o ile plany wypalą - będę w okolicach drugiego porodu miał 2 lata, to przykro się robi... A internet faktycznie by się przydał. Okropnie się wynudziłam w szpitalu :) Młody tylko spał i jadł, a adrenalina trzymała mnie jeszcze dość długo i w ogóle nie chciało mi się spać przez pierwszy tydzień ;)
 
Ja poniekąd rozumiem ideę niewpuszczania małych dzieci, bo w końcu one mogą być źródłem infekcji (żłobek,przedszkole itd),ale dorośli też przecież przed odwiedzinami się nie dezynfekują:-) Jak mama i maluszek mają się dobrze to zawsze można wyjść na korytarz i tam spotkać się ze starszym dzieckiem.
O ten internet w pokoju zapytam się w najbliższym czasie.
 
reklama
Witam wszystkie obecne i przyszłe mamy:) Czy płaciłyście za położna na czas porodu? Czy jest to konieczne?
Ja akurat mam cc więc nie biorę położnej,ale i tak nie jest to konieczne-zawsze są na dyżurze, jeśli chcesz mieć indywidualną opiekę wtedy lepiej się umówić.
 
Do góry