reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porod w szpitalu Ujastek

Dziewczyny czy któraś zna dr Dariusza Gołąbka? Jakie macie doświadczenia jeśli chodzi prowadzenie ciąży lub kontakt w szpitalu?

edit:
Olśniło mnie że to o nim była mowa 2 strony temu :)
Znalazłam wczoraj info że przyjmuje od nowego roku w LuxMedzie na Wadowickiej ale z tego co piszecie w Ujastku już go nie ma :( wybieram się na wizytę i dopytam się osobiście czy w innym szpitalu teraz pracuje czy już tylko w przychodniach.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam serdecznie wszystkie mamy :) to mój pierwszy post więc wykażcie proszę wyrozumiałość jeśli będą błedy :)
aa teraz do sedna.. 14 września tego roku o 5:55 urodziłam na Ujastku córeczkę.. siłami natury bez znieczulenia.. poród zaczął się o 2giej w nocy dojechałam na Ujastek ok 3:30 od razu zajęto się mną.. pokój przedporodowy super. tylko mąż się musiał nagonić od fotela do mojej ręki :) położna której niestety nazwiska nie pamiętam i baaardzooo tego żałuje cudowna.. tak przeprowadziła poród, że ani nie byłam cięta ani nie popękałam, (przy synku w 2008 r w SPES'ie mnie cieli) ogólnie później miałam ochote kobiete na rękach nosić.. opieka poporodowa również fantastyczna, mimo iż mają tam ładny przemiał kobitek.. (ze mną urodziło w sumie 17 kobiet) gdy jakieś pytania były dot. Małej od razu uzyskałam odpowiedź.. jedyny minus to to że tv mniejszy niż na patologii :D :D :D aa i prowadził mnie doktor Marek Kowalski..

pozdrawiam wszystkie mamy :)
 
Witajcie dziewczyny :)

Planujemy z mężem rodzić na Ujastek ( obecnie 32tc) - czy mozecie polecic z nazwiska jakąś dobrą Panią położną która tam pracuje?? Zależy mi na porodzie sn,jeśli się uda to bez znieczulenia i z możliwością ruchu - przynajmniej na poczatku.
Proszę o rady jeśli macie kogoś do polecenia .

Pozdrawiam !!!
 
gosiakrak
chcesz opłacić położna??
ja trafiłam na kobietę która miała dyżur Tamara Wilk i nie ja Ja mogę polecić.. na prawdę mi pomogła... ale ja raczej nie byłam wymagającym pacjentem... wiec w zależności kto czego oczekuje :)
 
Chyba powolutku czas kompletowac torbe dla siebie do szpitala... Bede wdzieczna jesli mamusie po cc poradza mi co zabrac warto, a czego nie.
 
gosiakrak
chcesz opłacić położna??
ja trafiłam na kobietę która miała dyżur Tamara Wilk i nie ja Ja mogę polecić.. na prawdę mi pomogła... ale ja raczej nie byłam wymagającym pacjentem... wiec w zależności kto czego oczekuje :)

Z tego co się orientuję to Tamta Wilk jest
lekarzem a nie położną (no chyba, że jest tam druga Tamara Wilk, ale byłby to wielki zbieg okoliczności ;))
Ja bardzo polecam położną - Małgosię Janicką. Świetna położna, urodziło przy niej chyba z 7 moich koleżanek.
 
TEVA dla ciebie bedzie potrzebna 3 koszule, szlafrok, kosmetyki (zel, szczoteczka, pasta itp.) majtki siatkowe bo nawet po cc nie pozwalaja zwyklych, woda mineralna, podpaski BELLA, wkladki laktacyjne (mnie laktacja zaatakowala o 5 rano w dzien wypisu),
Dla dzidzi pampersy (ja mialam mala paczke Huggies 2-5kg, tam chyba jest ich 27), chusteczki nawilzone, rozek, masc linomag, pieluchy tetrowe, czapeczki, lapki niedrapki, i ubranka ( to juz wybor nalezy do ciebie)
 
reklama
Ja już po :) :)
potwierdzam po raz drugi - TEN SZPITAL JEST NAJLEPSZY!!
Zaliczyłam miesiąc temu patologię w Żeromskim- porażka....

Córcia urodziła się 31.12.2012 :) SN

brawo kochana!
jak się ogarniesz napisz coś więcej (albo wrzuć linka do innego miejsca jak opisałaś już poród :-))
kto odbierał poród? jaka położna/lekarz?
chciałaś/dostałaś znieczulenie? czy do końca działało?

pozdrawiam
 
Do góry