reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Holandii 2011

Hej ciężaróweczki :tak:
Dołączam do Was, a właściwie przeprowadzam się z 28dni.pl na babyboom.pl :-) tam nie znalazłam, żadnej bratniej duszy z Holandii.
Mam na imię Sylwia i mieszkam w Holandii od 3 lat, dokładnie w Eindhoven ;-) Obecnie jestem w 28 tygodniu ciąży i jutro mam kolejną miesięczną wizytę u mojego ginekologa.
Ciąże przechodzę dość łagodnie, pomijając fakt, że czuje się jak słoń w składzie porcelany ;-) Ostatnimi czasy mam problemy w kręgosłupem i spaniem. Na pocieszenie od koleżanek zawsze słyszę, że będzie już tylko... gorzej! :szok:
Termin mam na 20 kwietnia, ale udało mi się dogadać co do CC, więc zetną mnie tydzień wcześniej:tak: Na forum trafiłam przez przypadek, czytając o rotawirusach i innych szczepionkach dla dzieci :sorry2:.
Mam nadzieję, że jest ktoś z Eindhoven, miło by było poznać jakąś tutejszą mamusie, która zrozumie moje ciążowe żale.
Pozdrawiam ciepło:rofl2:
 
reklama
No szkoda szkoda dziewczynki:-)Mam nadzieje, że ktos z moich okolic się pojawi:-)Zawsze to fajniej wyjsc na spacerek z wozkiem z towarzystwie jakiejs mamy z wozkiem ;-) spodziewam się dziewczynki, a w avatarze mam jej zdjecie;-) a Wy oczekujecie chlopca czy dziewczynki?
 
Ja w listopadzie urodziłam pierwsze dziecko(chłopca) i było mi zupełnie obojętne jakiej płci będzie dziecko-aby było zdrowe-
Jak będę planowała zajść w ciążę drugi raz to też nie mam żadnych preferencji co do płci.
Anetka czytam że mieszkasz w Wijk Aan Zee, czy tam jakaś ładna plaża jest???Niedaleko byłam w IJmulden(czy jakoś tak)...ale tam te straszne kominy mnie denerwowały
 
Anna, polecam Ci piekna plaze w Schoorl albo Groet,ogolnie to wszystkie plaze na polnoc od Bergen, urocze, nie za duze, a w okolicy wydmy.
 
reklama
AnnaJ007plaza na Wijk-u jest bardzo fajna dluga i szeroka :) Ja osobiscie uwielbiam tu chodzic na plaze. A co do kominow to z plazy nie widac ich tak jedynie dym, ale juz sie przyzwyczailam. A ty skad dokladnie jestes?
Ja przy perwszym dziecku nie wiedzilam do samego konca czy bedzie chlopak czy dziewczynka ale strasznie chcialam chlopaka i mam a przy drugim marzyla mi sie dziewczynka ale teraz jak wiem ze drugi chlopak to widze same plusy. Moze kiedys jeszcze bedzie dziewczynka :)
 
Do góry