reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Holandii 2011

no mialam juz nie pisac no ale...ja tez jestem za tym by zostawic ten temat ,wykasowalam moje posty,a ty dalej mnie dreczysz.czytalam nie jedno forum gdzie dziewczyny opisywaly naprawde rozne rzeczy i nikt ich tak nie napadal.rozumiem ze nie chcecie tego czytac.nie wiem tylko z kad ten cytat o porodach w domu,bo nigdy tego nie napisalam.nie wim gdzie to przeczytalas.wrecz odwrotnie wydaje mi sie ze w domach lepiej sie rodzi ,polozne sa delikatniejsze i mysle ze gdybym rodzila z moja polozna to bylo by duzo lepiej.to gdzie chcecie rodzic to nie moja sprawa.naprawde ,ja sznuje wasz zdanie wykasowalam wszystko ,prosze szanuj moje odczucia i schowaj ten noz.tobie tez przydaloby sie troche taktu i zrozumienia.prosze cie daj juz spokuj!
 
reklama
dziewczyny, jeszcze jeden post na ten temat, a poprosze nasza mila pania moderator, aby zamknela watek :-D:szok::tak::tak::cool::cool::eek::eek::eek::-)
 
ja ze swojej strony bardzo przepraszam jesli to co pisalam kogos urazilo,naprawde nie to bylo moim celem.
 
Ostatnia edycja:
Ale sie tu goraco zrobilo hehe przyszle mamuski tez macie takie wrazenie ze brzuch zacznie wam sie zaraz o kolana obijac, mi tak opadl ze wydaje mi sie ze zaraz spadnie ... :eek:
 
LU2012CY tez mam strasznie nisko brzuch ale mi to nie przeszkada bo przynajmniej lepiej mi sie oddycha :) A tez masz takie problemy z obracaniem sie w nocy z boku na bok??

A na forum rzeczywiscie goraco. :eek:
 
Ja nie moge znalezc pozycji zeby zasnac, a pozniej tak jak zasne tak spie puki nie obudzi mnie potrzeba siusiu hehe
 
LU2012CY u mnie to samo, w ogole jak juz mi sie uda zasnac, to miewam dziwne sny, np dzis snilo mi sie, ze jestem z mezem na wyspie jakiejs i zobaczylam budzacego goryla, ktory zbliza sie w kierunku mojego meza, i krzyknelam "watch out" niestety rowniez bylo to slychac w naszym lozku :D az sie maz obudzil i nie wiedzial o co kaman :szok: wiec usypialam ponownie i oczywiscie nie dalo rady, znow 3ci juz chyba raz musialam podreptac na dol do toalety na siusiu.

a ty juz w pelnej gotowosci ? czekasz na ten znak ? opowiaaadaj ;o)
 
Ayni tez miewam dziwne sny, juz nawet mi sie pare razy coreczka snila :)
Jesli chodzi o czekanie to tak bardzo chcialabym zeby to bylo juz :) dzisiaj mam takie dziwne skurcze ale niemam pojecia czy to juz to, no i wlasnie przechwileczka mowilam do mojego brzuszka "czekaj kochanie jeszcze nie dzis bo mamusia zapomniala kupic sobie koszuli do porodu" :) ale pewnie mnie nie poslucha :)
Zycze Ci jak najpiekniejszych 9miesiecy ,bo widze ze to poczatek...
 
LU2012CY moze to te skurcze przepowiadajace! Ja pamietam tydzien przed porodem tez je mialam i juz chcilam jechac do szpitala ale przeszlo.
Jak beda te wlasciwe to je na 100% poznasz :)

A co do koszuli to ja wlasnie w sobote tak myslalam czego mi brakuje i wlasnie tylko jednej rzeczy koszuli do porodu i pojechalam kupic :) Ja to juz nie czekam na skurcze w ciagu dnia bo pewnie mnie znowu zaskoczy w najmniej odpowiednim momencie czyli w nocy jak bede sama z Kuba a tatus w pracy.

Ayni ​dolanczam sie i zycze bezproblemowych i szczesliwych 9 miesiecy:)
 
reklama
Z tymi snami to chyba dość częsty przypadek. Ja w ciąży miewałam dość często koszmary. Kraamzorg i położna powiedziały mi, że to wpływ hormonów. Po porodzie już nie mam takich koszmarów, ale nadal się zdarzają...już mniej absurdalne, bardziej związane z obawami o dziecko. Położna mi powiedziała, że to też hormony i rozbudzony instynk macierzyński:tak:
 
Do góry