reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Holandii 2011

Tamten watek za obszerny zeby sie wbic ;)
Jeden mi wystarczy :p

Kurcze nawet nie myslalam o jezdzie poviagiem,ale czeka nas wyjazd do Hagi do Ambasady...
W sumie to faktycznie nie ma miejsca dla wozkow...ani matek :(
 
reklama
Faktycznie pieeeknee!!
Ale z cena przesadzili ;)

Mi sie okrutnie podobaja rzeczy z muzpony.
http://muzpony.com.pl/sklep,kategorie,kat,233-my_first_rabbit.html
 
mgd powodzenia w ambasadzie, tylko patrz dobrze na liste świat kiedy zamkniete, bo ja o mały włos nie pojechałabym w czwartek w ciemno a sie okazało ze zamkniete bo Boze Ciało bylo w pl :) w ostatniej chwili sie kapnełam jak juz bylam gotowa do wyjscia z domu hehehe

swoją drogą do wspołczuje wszystkim którzy musza tu dojechać:) i to nieraz z drugiego konca Nl :)

Ayni aleś wynalazła piękne śpiworki, chyba cie zaraz szturchne..... no ceny też śliczne :) ale wiesz co , ten na stronie pl co chciałam zamawiac jest prawie taki sam i kosztuje 48 zł wiec nawet z przesyłka sie bardziej opłaca ;)


wczoraj jak przywiozłam fotelik to mój Ł był zachwycony, mówie do niego ze mam jakiegos farta fajne rzeczy wynajdywać za dobrą cenę a on do mnie mówi to znajdź mi jeszcze auto takie i takie hahahahahahahah padłam.......... jeszcze co....
 
kto wie, apropo paszportu, ile sie czeka wyrabiajac go w ambasadzie? chodzi mi oczywiscie o paszport dla maluchow. aniahaven pewnie bedzie wiedziala, ale nie wiem czy tu zaglada:confused:
 
Dzien dobry pieknisie :)

MGD muzpony juz widzialam wczesniej, tez jestem gek na to , ale nie jestem az tak rozrzutna :) Dzis rano zadzwonil do mnie moj tatko, zameldowal sie z Mazur i powiedzial, ze co potrzebuje z Polski dla malucha to nam zafunduje i poda mamie, zeby mi podwiozla do NL , wiec zaraz ruszam w allegrowskie tango :D

Madziula, no bo racje ma ;) faceci tak pospiesznie wybieraja rzeczy, a my kobiety, zawsze czekamy na perelki. A wczoraj to Ci sie baaardzo udalo, bedziesz miala fotelik , jakiego nie ma zbyt wiele osob w NL.

The Hague, na stronie konsulatu jest napisane wszystko bodajze, bylam na ich stronie rok temu, jak wyrabialam moj paszport, pamietam , ze byly takie informacje. A pamietajac po kolezance to chyba nie dluzej niz 10 dni sie czeka na pasek dla dziecka, ale nie dam sobie glowy uciac, zerknij , napewno jest napisane.

A gdzie reszta ciezarowek ?

Ja dzis w miare dobrze pospalam, ale w nocy o 2 maly nadal kopal pilke w brzuchu, chyba za duzo emocji z meczu :D
 
Bry :)

MADZIU do Ambasady to bedziemy miec wycieczke dopiero jak sie mala urodzi. Musimy zarejestrowac ja w PL i EG. No i paszporta wyrobic.
A czy ktos wie ile trwa wyrobienie hol paszportu???
Ps. Co ty za wyjatkowy fotelik kupilas?

AYNI no to sie tatko postaral :)
Skad jestes z Mazur?!!!

HAGUE ja tam tych ich info na stronie nie wierze za grosz!!!
Najlepiej zadzwonic.

I ja dzisiaj wyjatkowo pospalam,ale mala miala czkawke o 4 wiec sie obudzilam :)
 
Bry :)

MADZIU do Ambasady to bedziemy miec wycieczke dopiero jak sie mala urodzi. Musimy zarejestrowac ja w PL i EG. No i paszporta wyrobic.
A czy ktos wie ile trwa wyrobienie hol paszportu???
Ps. Co ty za wyjatkowy fotelik kupilas?

AYNI no to sie tatko postaral :)
Skad jestes z Mazur?!!!

HAGUE ja tam tych ich info na stronie nie wierze za grosz!!!
Najlepiej zadzwonic.

I ja dzisiaj wyjatkowo pospalam,ale mala miala czkawke o 4 wiec sie obudzilam :)

Kochana ja pochodze z opolszczyzny, ale rodzina tatka z uwaga na nazwe!! Stare Juchy na kurpiach :D tato tam sie urodzil i spedzil swojne mlodziencze lata zanim przeniesli sie wszyscy pociagiem wraz z meblami na opolszczyzne... Uwielbiam jego opowiesci z tamtych stron, bo tam glucho i dziko , dzieci do szkoly chodzily 10 km pieszo , a zostala nam tam ciotka, ktora mieszka w lesniczowce z dala od swiata. Zawsze sa z nia jaja, bo ona za bardzo nie zna nowoczesnych gadzetow jak np. odswiezacz do samochodu i zawsze powie cos smiesznego , ze np. ciasto wiozles ze tak pachnie hahaha :) a ty skad ? Niestety nie mam pojecia ile sie czeka na holenderski paszport i jak wyglada procedura w tej sprawie, jesli chodzi o dziecko. Mysmy holenderskiego paszportu nie doczekali jeszcze, Mehdi chce i namawia mnie tez, zebym rowniez o tym pomyslala, ale nie wiem czy mozna miec 2 obywatelstwa ? Jak to ugryzc ? I jak z mala zrobicie jesli chodzi o obywatelstwa ?

Dziewczyny zastanawiam sie ile kapie z piersi podczas karmienia? Czytam rozne opinie , niektorym kobitkom caly czas, niektorym sie stabilizuje , buszuje po tym raju rodzica na allegero i mysle, czy nie wziac wkladek laktacyjnych 100 sztuk Johnsons&Jonhsons za 23 PLN ale sie zastanawiam czy to nie za duzo i czy sie potem nie beda marnowac ?
 
reklama
Ayni a na jakiej podstawie myślisz o paszporcie holenderskim??? bo jesli zadne z rodziców nie ma pochodzenia holenderskiego to nie dostaniesz zadnego paszportu..... samo fakt urodzenia w Nl nie kwalifikuje sie do otrzymania holenderskiego obywatelstwa :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry