reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Gorzowie WLKP

Marisamm ja tak nie twierdze, tylko wyczytałam gdzieś tu w temacie , że ponoć jak ma się lekarza prowadzącego ciążę który pracuje w szpitalu to potem jak trafisz na oddział to niby lepiej na ciebie patrzą.

Tak naprawdę to niezbyt dobre opinie są o położnych ( nie wszystkich ale jednak) a przecież one "grają pierwsze skrzypce" przy porodzie.

A tak na marginesie ciekawe czy w Gorzowie można do porody wynająć położną?????:baffled:
 
reklama
karolina 26 no wlasnie dr kozlowska ma tylu pacjentow ze niestety odmowila mi mimo ze bardzo ja o to prosilam
moja znajoma z ktora lezalam przed porodem chodzila do brycha ,nie zauwazylam zeby jakos szczegolnie ja traktowal w szpitalu, na cc tez nie udalo jej sie trafic do niego
mnie od poczatku pobytu w szpitalu badal brych i naprawde super
dziewczyny ja napisalam ze jak sie ma swojego lekarza prowadzacego to w szpitalu inni lekarze podchodza lepiej moze dlatego ze co obchod to kazdy lekarz powtarzal ooo blizniaki chrustowskiej i odrazu mili i przejmujacy sie,ja tak odczulam to jest moje zdanie ,
 
Ostatnia edycja:
karolina- tylko, zebys poprzedniego wpisu nie odebrala jako atak; kazdy ma prawo miec swoje zdanie;-)

mati- a moze na was zwracali uwage, bo byly blizniaki, ale kto wie; w dyzurce na pewno gadaja ze soba, to tez moze mieli wzglad,,

aa dziec nie daje mi pisac za wiele:dry:
 
marisamm teraz blizniaki to zadna nowosc zemna lezaly jeszcze 3 dziewczyny z ciaza blizniacza a jak urodzilam to na porodowce tez bylo kilka mam blizniaczych
 
możecie mi doradzić jaki najlepszy wózek kupić?

A propo wynajęcia położnej to jest taka możliwość. Moja koleżanka wynajęła, kosztowało ją to 600 zł ale mówiła że bardzo jej pomogła i jakby miała wybór jeszcze raz to i tak tyle by zapłaciła. Jeśli kogoś stać to dlaczego nie :)
 
kochana ja nie doradze bo mam blizniaczy ale kupilam maclarena jest mega lekki i swietnie sie go prowadzi nawet po wybojach
co do poloznej moja kolezanka tez wynajela cena wlasnie tez 600zl bardzo sobie chwalila
 
za 600zł też bym sobie chwaliła:-D nawet jakby było źle, bo cena kosmos..:szok:


mati- to nie wiedziałam, że teraz taki urodzaj na bliźnięta.. może faktycznie lepiej traktowali Cię przez lekarza ze szpitala;
mnie też tam poźniej każdy kojarzył, ale niestety z innego powodu, bo spędziłam tam 9 dni ;/

kwiatek. witaj.
nie zauważyłam Twojego postu stronę wcześniej;
my mamy x landera xq; jestem zadowolona; zwrotny, wygodny, łatwy w demontażu, niestety do najlżejszych nie należy /12kg to wypada taki średniak/, ale za to sprawdza się w mieście, lesie, plaży i różnych innych podłożach; poki co mamy jeszcze gondolę, więc nie mam opinii co do użytkowania spacerówki, ale niestety na zimę będziemy ją musieli wyciągnąc, bo Tymszan rośnie.
 
Ostatnia edycja:
kwiatek - ja mam xlandera xa i jestem bardzo zadowolona. Pancerny wóz :-D Trochę ciężki (nie wiem ile, ale po schodach się ciężko wjeżdża :p), ale jeździłam nim po lesie, po mieście, po piachu i tak właściwie tylko na totalnych leśnych wertepach (nie na ścieżkach) było ciężko, a tak to wszędzie wjedzie :-p Tylko gondola dość mała, Bryśka wożę w spacerówce już od dobrych 2 miesięcy. Ale fajna jest :-)
 
mati84 czesc:) Chyba razem lezelismy na patologi ja lezałam na 4 a ty chyba na 5 nie wiem czy dobrze kojarze , ja rodziłam 20 maja a na patologi byłam 4 dni przed porodem. Jesli chodzi o Brycha to tez go miło wspominam a nie byłam jego pacjentką chodziłam w ciąży do Hipokratesa do dr. Rybskiego i byłam zadowolona chodz on w szpitalu nie pracuje. A mojej Juleczce udało sie zapisac do dr. Kozłowskiej bo mój maż od małego chodził do niej i tylko dlatego sie zgodziła by mnie i naszą córcie zapisac do niej. Bardzo sie z tego ciesze bo to bardzo dobry lekarz. A jak twoje maleństwa ??
 
reklama
Dzięki dziewczyny. X-lander trochę dla nas za drogi ale szukam jakiejś furki na allegro. Znalazłam nawet fajny tylko mam dylemat czy brać koła na sztywno, czy ruchome. Na pewno chce koła pompowane, wiadomo waga wtedy wzrasta ale mieszkam na parterze więc wnoszenie wózka mi nie grozi ;)

Co myślicie o takim? KUNERT EKSKLUZYWNY WÓZEK VIP + FOTELIK + GRATISY! (2804798131) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Aha chodzę do szkoły rodzenia i byliśmy ostatnio na wycieczce na porodówce...wow. Jestem pełna podziwu, pięknie wyremontowane i nie czuć tak do końca że to szpital. Dziewczyny z grupy siadały na fotel i mówiły że bardzo wygodny :D ja niestety nie usiadłam bo mały tak się wiercił że mnie prawie cały brzuch bolał hehe (niezły giguś z niego będzie ;) taki mały wiercipiętek. Ostatnio na wizycie tak się ruszał że lekarz nie mógł nic zobaczyć na usg oczywiście oprócz pisiorka hehe :D to pokaże za każdym razem
 
Ostatnia edycja:
Do góry