reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poród w Gorzowie WLKP

Oj co do upału to się zgadzam. Ja żeby mi cyce tak całkiem nie wysiadły to wodą dopajam troszkę. Jak marudzi to pierw troszkę mu się napić daję, a dopiero jak wypije i dalej marudzi to znaczy "głodny jestem, co ty mnie matka wodą mylisz, cyca daj!" ;-)

Krasnal pyśków też nabrał, ale dalej jakiś taki chudy się wydaje , mimo, że fałdeczek mu się porobiło troszkę :-) Ale kg przybiera dobrze, więc się nie martwię, widać po tacie - chudy i długi ;-)

asik - super, my się zastanawiamy czy nad jeziorko/morze nie pojechać któryś weekend. Damian podobną minkę robi jak Gabryś jak wiaterek mu wieje ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Asik w Strywaldzie jak kupowałam to było po 38zł za puszke a puzniej chyba z 3 zł taniej była promocja. Moja Julka bardzo sie pieła zaciskała piąstki i zmienilismy na bebiko i wszystko znikło :) bardzo mnie to ucieszyło. A teraz kupka wychodzi bez problemu .




 
asik- ale fajnie, my się póki co tak z małym cykamy, jeździmy od domku do domku rodziców, ale tak wakacyjnie jeszcze się nie ruszyliśmy;

yola-
no ja właśnie nie wiem dopajac nie dopajac, jedni mówią tak, inni inaczej;
dziś była położna na jakiejś wizycie kontrolnej /czy coś:-D/ i mówiła, że wystarczy cyc; ja Młodemu już raz dałam wodę, po czym i tak musiałam nakarmic, bo się darł, a ostatnio jak marudził i próbowałam podac butlę z H20 to się oburzył wielce i wypychał jęzorem, ale cyca chwycił bez problemu, więc oszukac byle czym się nie da:rofl2: ale jak tak dalej pójdzie to może spróbuję z inną butelką i lepiej chwyci;
a dajesz czystą wodę czy z glukozą?

niby w poniedziałek ma się ochłodzic..
byle do poniedziałku więc...
 
No tu to wyglądało tak, że butelki w paszczękę nie chciał i buntował się strasznie, ale miałam moment, że mi mleczka brakowało wieczorami, to w dzień ściągałam i wieczorem dawałam z butli, to zasmakował mojego mlecka i załapał o co z tą butlą chodzi. Teraz wodę też już z niej chwyta, ale tylko jak spragniony jest. Jak głodny to wywala jęzor i drze się o cyca ;-) I samą wodę daję, przegotowaną albo z butelki. Tylko jakbyś dawała to się nie zdziw, woda ułatwia wypróżnianie u dzidzia, mały czasem jeszcze się dobrze nie napije i już kupal idzie ;-)

I niby są różne opinie dopajać czy nie, ale jak w te upały mały mi non stop robił za glonojadka na cycu, to potem miałam problem z dokarmieniem po zaworek, więc zdecydowałam się dopoić. Nie robię tego codziennie, tylko jak większe upały to może z 30-40ml w cały dzień wypije tej wody ;-)

Deeeszcz! :-D Chłooooodek :-D
 
poszczuło chłodem:confused2: na spacer to wyjdziemy chyba o 22..
znów wiatrak w ruch i porcja lodów / to ten przyjemniejszy akcent/

Tymszan zasnął na brzuchu i śpi 1.5h,a normalnie nie chce wyleżec 3 minut; jestem w szoku...
 
Yola- nam pozostaje tylko jeziorko, na morze brak funduszy (wykańczamy domek)

Aliszia88- no to w Strywaldzie bardzo drogo. W Tesco na Górczyńskiej kupowałam po 32 a w Cito"s 22,90. Byłam zdziwiona tak dużą różnicą cen.

Marisamm- ja też się trochę bałam ale stwierdziłam, że to prawie tak samo jak na spacerku. No i nie byliśmy długo choć mój głodomorek i tak zdążył się obudzić na karmienie a tak spał jak zabity

Fakt ochłodziło się ale mogłoby nie padać, nienawidzę deszczu...
A wczoraj była taka burza, że przewróciło drzewo. Niestety poleciało na 2 samochody
 
reklama
no hej.
nie bede się tłumaczyć, że mnie nie ma, ale nie ma mnie ;)
nie mam czasu na wszystkie wątki,

mam pytanie do dziewczyn, które ostatnio rodziły: jakie mleczko butelkowe jest w szpitalu? dalej bebiko??? dajcie znać/

i jak wam się chce, to napiszcie, czy coś do szpitala się zmieniło, w sensie co zabrac, czy daja podpaski i wogóle. niby rok minął od porodu...ale torbę pakuję ;)


Yola ty mi może pomożesz ;)))
 
Do góry