reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poród w Gorzowie WLKP

A my jesteśmy po drugim szczepieniu i mój maluszek strasznie mi płakał, nie mogłam go uspokoić, biedactwo. Noc też mieliśmy bardzo niespokojną. Pierwsze szczepienie zniósł o niebo lepiej. Szczepienie mieliśmy w czwartek, a jeszcze dziś Franuś jest markotny, a ja padam na twarz :(
Pamiętacie może ile ważyły wasze dzieciaczki w 3 miesiącu? Nasza doktor powiedziala, że Franek jest za chudziutki, a ja normalnie w szoku. Wszyscy mi mówią, że jest taki duży! Waży 5670 i jest długi. Co prawda nie ma fałdek, ale karmię go tylko piersią.
Kazali wam smarować miejsce wkłucia altacetem? U nas zalecają, a na ulotce - nie stosować u dzieci w wieku poniżej 3 lat. łoj idzie zwariować

Future trzymam kciuki za ząbki Helci. Niech szybciutko i bezboleśnie wychodzą!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jutro będę miał 3 miesiące! IMG_9168.jpgIMG_9172.jpgIMG_9214.jpgIMG_9219.jpg
 
katarinka to juz niedlugo...dolaczysz do grona szczesliwych mamus:)

Future ale Helcia ladnie siedzi:)

Aga 80 to straszne co oni dodaja!chociaz moj Oli wszpitalu byl dwa dni na nestle nan i nic mu nie bylo...wydaje mi sie ze kazde dziecko moze roznie reagowac na rozne mleczka. najwazniejsze zeby dobrze dopasowac do dzieciatka.

Oli ma juz prawie trzy tygodnie!!!ten czas z malenstwem poprostu pedzi.buzka sie zmienia z dnia na dzien.Zaczelismy juz chodzic na spacerki, co bardzo podoba sie malemu.
 
A my chore :(
Alicja na antybiotyku, jutro pierwszy raz z teściową zostanie...
Ja kaszlę gruźlik, ale do pracy trzeba iść :(

Aga nestle nan produkowane jest we Francji, przynajmniej tak napisane jest na pudełku.
MamoFranusia byłam u dermatolog ne literę H (nie chcę pisać nazwiska), w Stilonowej, ale jakoś nie jestem zadowolona...żadne moje informacje nie były ważne, bo ona i tak lepiej wie...nie wiem może źle ją oceniam, zobaczymy czy leki coś zdziałają...
A to mój skarbek
Obraz 070.jpgObraz 078.jpgObraz 083.jpgObraz 091.jpg
 
Ostatnia edycja:
łaaaaaaał kasiulem Alutka jest już taka podobna do łukaszka, że szok. te same oczy. ten sam nosek. ale jaja. identiko.

kuruj małą i sama najlepiej idz na zwolnienie, a co. należy się. w przedszkolu tez połowa chorych, zamiast 2 grup, robię jedną, bo tak mało ich.
 
reklama
Faktycznie teraz wszyscy chorują. Dużo ludzi koło mnie smarka, kaszle i w ogóle, więc staram się unikać zainfekowanych. :-)Kasiulem, Alunia jest boska. Rośnie laseczka, będziesz odganiać chłopaków. :-D Zdrówka Wam życzę!MamoFranusia, synuś śliczny, i faktycznie czas tak szybko leci, a Franuś ma już 3miesiące. Wow... Tylko cieszyć się chwilami jak jest jeszcze taki maleński.Powiem Wam, że ostatnio gorzej śpie, wszystko mnie boli. Kupiłam poduchę rogala i jest troszę lepiej. Ani siedzieć za długo, ani leżeć - kręgosłup boli. Do niedawna czułam się rewelacyjnie, żadnych dolegliwości, a jak stuknął 8miesiąc to opadłam z sił. Muszę zwolnić, bo za dużo chcę zrobić, a nie mam mocy.Na szczęście zdążyłam urządzić pokoik i prawie wszystko jest, więc mogę już leżeć z brzuchem do góry. :-)A Amelka tak szaleje, że cały brzuch faluje! :-)
 
Do góry