reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poród w Gorzowie WLKP

Dzięki dziewczynki. Na razie nie jest tak źle z tą buzią. Krostki nie są czerwone tylko po prostu taka kaszka, ma może ze 2 krostki z ropką. Będę obserwować. Mam nadzieję, że nie dojdzie do stanu zapalnego.

Kinga
dzięki za foto kurcze faktycznie u Twojej małej strasznie to wyglądało. Mam nadzieję, że u nas się tak nie skończy :(
gaja mój mały ciemieniuchy w ogóle nie ma.
A powiedz mi Ile ta dermatolog bierze za wizytę Kochana?
Gratuluję drugiego ząbka, buziaki od Madzi i Kuby :*
Pozdrawiam Was
 
reklama
Hej dziewczyny, doszły mnie słuchy, że u nas w szpitalu, żeby rodzic z mężem to trzeba wcześniej to zgłosić, wiecie coś na ten temat, jak wcześnie to trzeba zrobić, gdzie, komu? .
Szczerze powiem że pierwsze słyszę....my nic nikomu nie zgłaszaliśmy i nikt nie robił żadnych problemów (jedna osoba może być przy porodzie, problem jest jak jest więcej ludzi).
 
helo.
gaja moja czasem sie chyli, ale za to dupke podnosi juz i staje na kolanka. już płza mi po calym pokoju. az stracj pomyslec, co bedzie z amiesiac. w sob ma 7 miechów. o rany jak to leci... ale ząbków ni ma :) no i ciemieniuchy tez nia ma, ani razu nie miala nic a nic.

kinga przykrio mi, ze twoja tak się mećzyla, ale widze, z tego co piszesz, ze uczulona na inne mleka. szkoda. ja mojej podaje juz jesc wszystko, i kaszki na modyfikowanym tez. a nawet robie jej czasem zwyklą mamme na mleku prosto od krowy (mamy dojsca w wiosce). raz w tygodniu sie staram robic na krowim mleku. i znosi super.
wczoraj dostala manne z musem jagodoym (z mojego lasu ;) i zajadała się jak nie wiem...widze, ze lubi.
co do obiadków to wszystko wcina, nawet ostatnio kupilam jej sloiczek spagetti bolonese, ale zazwyczaj sama jej gotuję. wczoraj np brokuły, szpinak i indyk...
 
Cześć Wam kochane piszę bo usłyszałam w Radio (wcześniej czytałam ale jakoś myślałam że "NAS" nie dotyczy bo nigdzie nie wymieniają nazw specjalnie!) o skażonym mleku z Chin po którym tyle dzieciątek zachorowało....:((( nigdzie nie wymieniają nazwy firmy podają tylko że robili je dla koncernu szwajcarskiego a NESTLE jest koncernem szwajcarskim!!! Więc jak podajecie mleczko dzieciątkom tej firmy to uważajcie, nie chcę nikogo straszyć ale
Chińczycy dodawali jej cyt: "Melamina służy m.in. do wyrobu tworzyw i nawozów sztucznych, farb i lakierów. Ze względu na wysoką zawartość azotu jest stosowana przez oszustów do zawyżania wyników badania zawartości białka w mleku. Nieprzyswajalna przez organizm ludzki, prowadzi do kamicy, a nawet niewydolności nerek".
 
Sprzedam infacol 40mg /ml , termin ważności czerwiec 2012. Nr serii: W0079A.
Nie otwierany, orginalny, w kartoniku.

Kupilam wiekszą ilość swojemu dziecku, ale okazał się zbędny, wiec ten nie używany odsprzedam (za polowę ceny) za 8,00 zł + przesyłka.

moze ktoras potrzebuje?? W g-wie odbior osobisty, w tedy bez kosztow przesylki;-)
 
reklama
Do góry