reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poród w Gorzowie WLKP

Ja się z jednym lekarzem tam spięłam, nawet nie wiem jak się nazywa, mąż go George Michael zwał, bo mu się jakiś nie do końca hetero wydawał :-p Ten co mi palnął, żebym do swojego chłopaka wracała i ten który mnie chciał przyjmować na oddział mimo braku konkretnego powodu. Ale reszta była OK.

marisamm - porób zdjęcia, potem będziemy oceniać tu która co o kim myśli :cool2:
 
reklama
Yolanta uśmiałam się z Twojego Georga Michael, nie jestem pewna czy to nie ten sam lekarz co stwierdził że po porodzie 3 doba(leżałam 6)że mi się jakieś zapalenie wdarło,a dzień wcześniej było wszystko wsio, bo akurat dwa dni z rzędu mnie on badał.nawet inny bodajże Sroka się z niego śmiał że dzień wcześniej było ok, chciał go trochę upokorzyć:-D
 
Kewcia dziś na patologi dyżur ma dr Sroka i to chyba on musiał być. Ale na oddziale nie sypie takimi tekstami
 
Może i Sroka :) opowiadał przy okazji, że jakaś kobitka akurat rodzi i strasznie krzyczy mimo, że tyle gazu jej podali
 
marisamm Gratuluję i trzymam kciuki za maleństwo! Dużo zdrówka, napewno będzie dobrze!

Future co u Ciebie, jak zdrówko?

Co do Sroki, to był przy moim porodzie, spoko gość, zero głupich tekstów. Bałam się jak cholera, zadawałam dużo pytań, cierpliwie na wszystkie odpowiadał i uspokajał mnie.

Dziewczyny, naparawdę nie bójcie się Gorzowa. Już pół roku minęło od mojego porodu, ale bez wachania pojechałabym jeszcze raz tam rodzić. Planuję wrócić na porodówkę za jakieś 2,5 roku. ;-)

katarinka gratki dla Amelki z okazji pierwszego ząbka u Zośki nie widać choć mi się wydaje że coś u góry się dzieje, ale nie szukam na siłe.jeśli mogę spytać to co chcesz za biznes rozkręcić?i to prawda że nasze dzieciaczki coraz bardziej żwawe, mi Zośka z wyra spadła jak miała prawie 3mc, i też dosłownie chwila nie uwagi ale się wtedy wystrachałam

Amelka usnęła na tarasie, więc na jakąś godzinkę mam wolne. :-)
Aneczka, myślę o otworzeniu sklepu internetowego z połączeniem allegro. Znalazłam dostawcę ładnych ciuszków outletowych i już zamówiłam jeden pakiet na próbę, nawet idzie. Teraz myślę o sprowadzeniu ciuszków dziecięcych, Zara, Next itd. Narazie chodzi o to żeby siedzieć w domu, a jakąś kaskę zarabiać. Często muszę być na poczcie z paczkami, ale Amela jedzie ze mną i grzecznie siedzi w wózku. Staram się teraz o dotację z Uni na otworzenie własnej działalności gospodarczej i jeśli mi to wypali, może otworze też jakiś sklepik w Gorzowie, rozglądam się za lokalem w dobrym miejscu.

A gdyby któraś z Was szukała firmowego ciuszka w dobrej cenie zapraszam :-) Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

A tak w ogóle to poszłam na urlop wychowawczy i staram się o zasiłek. Powiem Wam, że żeby dostać 400zł, trzeba się nalatać z tymi papierkami! Masakra!
 
Hej dziewczynki:)
Katarinka fajne te ciuszki masz:) może jak wrócę do dawnej postury to skorzystam - czemu nie:) teraz dla mnie myśl zmieszczenia się w cokolwiek sprzed ciąży jest czystą abstrakcją:) Też bym chętnie coś swojego otworzyła... ale w Gorzowie już próbowałam i ciężko było. Pomimo dobrej lokalizacji (ul.Chrobrego) więcej przez neta sprzedawałam rzeczy niż stacjonarnie. Ale z dotacją - pewnie byłoby lepiej:)

W środę idę na USG i mam nadzieję że okaże się że mój Arturek waży 4500 i go wyciągną ze mnie:) w 30 tygodniu ważył już 2200 więc jest to możliwe:)
 
Atagata no widze ze sie trzymasz hehe :)powoli przyszla pora na nas. a Twoj Arturek to rzeczytwiscie klocek niezly:szok: moj w 31 tyg wazyl niecale 1300 :)do kogo idziesz na USG? ja sie zastanawialam czy przed porodem jeszcze isc czy beda robic i tak przy przyjeciu na IP bo tam przeciez tez jest USG.
oni okreslaja wage przed porodem w szpitalu czy nie?
 
reklama
aha czyli to usg na IP to pic na wode troche. coprawda mi robili na IP ale to nie bylo zwiazane z ciaza, w lipcu trafilam na ta IP wlasnie z bolem brzucha i mi zrobili zobaczyc czy nie ma ciazy pozamacicznej.
ja ostatnie USG mialam w 31 tyg wiec troche przeterminowane i tak
 
Do góry