reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Gorzowie WLKP

Dziewczyny za poród rodzinny nic się nie płaci. Z tego co się orientuję w każdej sali porodowej może być mąż, nie ma specjalnych do porodów rodzinnych. Także nie martwcie się, że ktoś nie wpuści faceta. Pozdrawiam
 
reklama
dziewczyny mają rację poród rodzinny jest bezpłatny.sal typowych na rodzinny nie ma, nia mają prawa męża wygonić no chyba że są komplikację,wystarczy tylko buciki ochronne i fartuch.mój to nawet chciał oglądać tak bezpośrednio jak to się odbywa ale kazała za głową stanąć
 
Hej dziewczyny:) Rodziłam w Skwierzynie w 2004 roku:) Wspominam rewelacyjnie..choć SN i bez znieczulenia:)
Termin mam na początek lipca...ale planuję urodzic w drugiej połowie czerwca:)..Oczywiście w tym samym szpitalu:)
 
Witajcie.

Jestem w 32 tygodniu ciąży i zastanawiam się czy rodzić w Gorzowie czy jednak w Skwierzynie. Mam pytanko do dziewczyn które ostatnio rodziły w Gorzowie: co musiałyście mieć dla siebie i dzidzi?

 
o, marisamm, żyjesz :-D
z tego co wiem nic się nie płaci, mąż tylko musi mieć ubranko szpitalne i tyle. a ile sal to nie wiem, ale jak mi będą chcieli męża wygonić, to ja wyjdę razem z nim, sama nie rodzę :no:

tak żyjemy, żyjemy.. jakoś ostatnio czasu nie było, zaglądałam, ale nie miałam kiedy pisac:)
pochłonęło mnie szykowanie wyprawki..
Yola - daj znac jak tam z Tobą, czy już się wypakowujesz? ;-)

a tak w temacie, nie w temacie...
co do położnej po porodzie i wizytach patronażowych, rejestrowałyście się coś wcześniej w jakiejś przychodni czy dopiero po powrocie ze szpitala wybrałyście sobie jakąś? a może zadbają o to w szpitalu? /chociaż wątpię/..
macie jakąś położną, którą polecacie i dobrze wspominacie?
 
Chciałam się przywitać na tym wątku:-) jestem z Gorzowa i właśnie zastanawiam się czy rodzić w Gorzowie (a może w Dębnie, Drezdenku, Skwierzynie lub Sulęcinie?). Aktualnie jestem w 35 tc. Termin porodu na 3 czerwca, ale pewnie będzie wcześniej;-) A jak wstawić suwaczek?
 
Witam.

One ja też jestem tu nowa i też mam ten problem, nie mogę się zdecydować gdzie rodzić. Termin mam na 26.06, więc jeszcze trochę czasu zostało, choć wiem ,że szybko zleci.
Napisz coś o sobie, jak się czujesz? Znasz płeć dzidzi?

Co do suwaczka to u góry, z prawej strony poszukaj suwaczki.com i kliknij.Tam już jest krok po kroku co dalej robić

Miłego dnia

 
Hej:-)
U mnie będzie synek - pierworodny;) Tyle tylko, że spodziewamy się go szybciej, bo w zasadzie od marca "leżakuję" (skurcze, skracająca się szyjka = zagrożenie porodem przedwczesnym). Teraz jeszcze próbuję go przetrzymać do tego 37 tc i potem "niech się dzieje wola nieba" ;) Ogólnie już teraz czuję się dobrze (wcześniej bardziej psychicznie było źle, bo się ciągle martwiłam o kolejny tydzień). Tylko już ciężko (choć niby "tylko" 10 kg przytyłam;) i strasznie często latam do wc;) A jak u Ciebie asik? Jak się czujesz? Jak dzidzia?

P.S. Co do suwaczka to dziękuję - wiem jak go utworzyć, ale n ie wiem gdzie go się "wstawia" tu na forum, by się wyświetlał;)
 
hej one:)
kopiujesz pierwszy link, wchodzisz w twoje ustawienia konta i edytuj sygnaturę. Tam go wklejasz i już masz:)
A lekarza prowadzącego ciążę z jakiego masz szpitala?
 
reklama
Hej atagata:))) Właśnie mój lekarz nie pracuje w szpitalu:( Powiem szczerze, że leżałam 2 tygodnie na patologii ciąży w Gorzowie i okrutnie tam jest...ale kwestia czy gdzie indziej będzie lepiej....tak na prawdę przekonują mnie do Gorzowa tylko dwie rzeczy - dobrze wyposażony OIOM dla noworodków i to, że blisko;) Reszta jest nie tak jak powinna;)
A Ty tu będziesz rodzić? No i gdzie pierwsze dziecko rodziłaś?
 
Do góry