reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Gorzowie WLKP

reklama
Witajcie, nie mam ostatnio chwili, by tu zajrzeć. Julianowi wyrzynają się dwie dolne jedyneczki i masakra, strasznie marudny, zarywa nocki itd..:( ale mam nadzieje, że jakoś zaraz wróci do normy..

Katerinka fajny brzusio, ja miałam duuuży, ale wiecie nie moge znaleźć zdjęć, by wkleić hmm, ale wogóle to do dnia porodu miałam wysoko - tak mi się wydaje, że wogóle nie opadł wcześniej.
MamoMajki majeczka cudna :))


Spokojnych Świąt Wam życzę :))






 
Ostatnia edycja:
dziewczyny jestem w szoku bo własnie znalazłam nowy watek na forum
tez jestem a gorzowa noi napewno bede rodzic w naszym szpitalu
napiszcie do kogo chodzicie na wizytki:-):-)
ja mialam maly problem poniewaz moja ciaza jest podwójna czyli bede miala bliznieta i musiałam sie dobrze zastanowic co do wyboru lekarza
przed ciaza chodziłam do dr.LECH a teraz do dr.Chrustowskiej i jestem z niej zadowolona pozatym ona pracuje w naszym szpitalu a to duzy plus
pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Hej mati gratulacje dwójeczki :)
Ja w ciąży chodziłam do dr Kleinhardta ale czy byłam zadowolona hmm.. w sumie nie miałam większych problemów z ciążą, więc za wiele się nie napracował;)
Ale przy porodzie nie pomógł, choć miał dyżur w tym czasie. Przyszedł zapytał jak tam i poszedł.. szył inny lekarz. Także ja też wybierając lekarza kierowałam się tym, żeby pracował w szpitalu. Ale niewiele to zmieniło.
Może w Twoim przypadku byłoby inaczej.. w końcu bliźnięta.. a już wiesz czy to będą chłopcy, dziewczynki czy oboje?
Pozdrawiam i zdrówka:-)
 
aniolek 86 -slyszalam wiele dobrych opini o tym lekarzu ale mimo wszystko wybrałam Chrustowską
u mnie mieszka chlopczyk i prawdopodobnie druga jest dziewusia na 80% cos nie chce sie pokazac
ale nie istotne aby zdrowe bylo :-):-)
 
reklama
Do góry