reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Gorzowie WLKP

anka_82 dzięki kochana! chrzciny super :) Lenka była grzeczna jak aniołek, ani razu nie zapłakała w kościele nawet jak jej główkę ksiądz polewał :) no i na imprezie też dopisała bo dzielnie znosiła gości... ;)))

Trzymam za Was kciuki!!!! żeby poród szybciutko poszedł! Bo w każdej chwili może się coś rozkręcić...powiem ci że ja (wiadomo oprócz mycia okien) poszłam na dłłłuuugiii spacer dość szybkim tempem, potem mąż wrócił z pracy i pojechaliśmy do Netto i tam mi odeszły wody! :)))) (zaczęły się sączyć) miałam skończony 40tc więc u Ciebie też w każdej chwili może się zacząć...
 
reklama
Kasiulem mi też się podoba sukienka. :-)

A co karmienia butlą w szpitalu, to nie muszę mieć swojego mleka i butelki? Będzie wszystko na miejscu?

Jak tam tu z Wami piszę to mi raźniej i mniej się boję:-)

Dziękuję ;-)
 
megi nie musisz miec butli, tam dają takie malusieńkie, w sam raz dla noworodków, odmierza się strzykawką ilość. nie martw sie, wszystko ci powiedzą ;)


aga śliczna Lenka, nasza Hesia ma podobną sukienkę, dostała od babci, nie wiem czy nie bedzie troszkę za duza, ale nawet nie zamierzam kupowac. jak bedzie duzawa, to pojdzie mała w czerwonej ;) kupilam też ladną opaskę wiec się dopasuje ;) za tydzień wstawie fotki. dziś Larvunia chrzci michalinkę ;)
 
Aga Lenka prześlicznie wyglądała :))

No my już po wszystkim :) W kościele Alunia przespała całą mszę, na chrzest musieliśmy ją obudzić i trochę była w szoku...ale nie protestowała. Nawet ani troszkę nie zapłakała, a jak ksiądz polał ją wodą po główce to trzasnęła minę w stylu...ej bo mi fryzurę zepsujesz... :) Jestem mega zadowolona z chrzcin w Katedrze no i z restauracji!!
Naprawdę z całego serca mogę polecić Pintal!! Jedzenia było tyle, że nie przejedliśmy wszystkiego, a ciasto, które upiekła polecona przez nich Pani po prostu rewelacja!! A miałam się odchudzać..;-)
Do tego możliwość skorzystania z osobnego pokoju aby nakarmić maleństwo...super!
Nie uwierzycie, ale zapomnieliśmy aparatu!! Mój kuzyn, z którym robiliśmy połączone chrzciny też nie wziął!!! Masakra!!! Dobrze, że goście mieli chociaż aparaty, ale jak pech to pech...bo w dwóch padły baterie....został tylko jeden :/ Mam nadzieję, że coś z tego będzie...
Ciekawe jak tam Larvunia..??!!
 
Kasileum super że u Was też wszystko ok :) kochana nie martw się o zdjęcia z kilku aparatów uzbiera się mnóstwo fotek ;) najważniejsze że wszystko się dobrze udało i że Alunia była kochana :) popieram my też jesteśmy zadowoleni z Pintala i masz rację ten pokój ratował nam życie, bo Lenka tak się rozprasza przy jedzonku, że wszystko wkoło jest bardziej interesujące od jedzenia :))) ale to podobno taki "wiek" albo mam ciekawskie dziecko :-)

Kasileum powiedz kochana ile waży Alunia?
mi się wydaję że moja jest jakaś chuda....
Future a Helcia ile waży?

Dzięki kochane dziewczyny za komentarze!!!
 
Witajcie Kochane!

Dziś zauważyłam na wkładce kawałeczek czegoś hmm.. wybaczcie za porównanie:baffled:, ale coś w stylu gęstego budyniu waniliowego (barwy żółtej):szok:.. Czy to może być czop śluzowy?
Nie był zabarwiony krwią i nie było tego dużo.. może wielkości ziarnka grochu więc sama nie wiem.
A jak u Was to wyglądało? I na jaki czas przed porodem go zauważyłyście?
 
reklama
Aniołek mi w ogóle nie odszedł czop, ale z Twojego opisu...hmmm...może to być właśnie on :) niestety wcale nie oznacza to, że możesz zacząć rodzić "za chwilkę"... ale to dobry znak :) Trzymam kciuki kochana :)
 
Do góry