reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Gorzowie WLKP

Aniołek wygląda na to że czop zaczyna ci odchodzić :) czasami odchodzi na kilka tygodni przed a czasami tuż przed porodem...także nic się nie martw to normalne
 
reklama
Aga - Helenka ma już ponad 8 kilo, aż trudno uwierzyć, ze urodzila sie 2260 hehe. dziś kończy 5 miesiecy równiuteńko ;)

aniołek dokładnie to moze być czop śluzowy. mi odszedl jakoś 4 dni przed porodem. nie byl duzy, ja go opisalam, jak bardzo gęsty śluz zółtawy, jakby gęste smarki z nosa haha, niebawem zawita do nas nowy dzidziuś ;)
 
Duuużżooo buziaków dla Helenki :**

Aga Alusia waży tak około 7400, tak wynika z mojej domowej wagi i tak mi się wydaje, że pomimo mleczka, kaszki i obiadków i tak mało przybiera...
w ogóle coś mi chrypi od wczoraj, mam nadzieję, że jej nie przewiało...
 
Moja (z domowej wagi) wynika że waży ok 7kg - nawet niecałe...sama nie wiem czy to nie za mało, czy dobrze? jest długa (wszyscy myślą że ma z 7 miesięcy :) ale raczej szczupła....
za 2 tygodnie będziemy wprowadzać marchewkę :))) a jakich firm kupujecie słoiczki? (nie wiem które są najsmaczniejsze :) wiem, że niektórych dzieci nie chcą jeść...

Future
to Helcia pięknie waży!!! mały z niej pączuś :)))

Kasileum
Alunia podobnie jak moja :) na początku przybierała nieźle a teraz coraz mniej...mleczko dajesz dalej z cycusia czy kupujesz jakąś mieszankę (ja mojej już parę razy dałam Hippa Bio Combiotic - uczę ją pić z butelki i pije! :)
 
100 lat dla Helusi w jej małe urodzinki!!! :****

czas pędzi jak szalony! jak sobie zaczęłam czytać to forum od początku to aż mi się miło na serduchu zrobiło :)))) nasze rozterki "brzuszkowe", a tu już maleństwa po kilka miesięcy mają!
 
Hej Larvunia :) co tam u Was??!! Jak chrzciny?

Aga w dzień Alunia je dwa, trzy razy cycusia, do tego mleczko Nan 2R no i obiadki, deserki...praktycznie już wszystko wcina :) w nocy tylko cycusia też dwa, trzy razy... w sumie wydaje mi się, że je sporo, ale ona na miejscu nie usiedzi :) będzie z niej aparatka :) czołga się po całym prawie mieszkaniu i trzeba mieć już oczy dookoła głowy!! Aaaa...no i udało się jej zrobić jednego raczka :))
Nic nie mów o płynącym czasie...nam zostało zaledwie DWA tygodnie :(( mam nadzieję spędzić je z moimi pociechami baaardzo efektywnie, potem to już kierat :/
A Ty Aga kiedy do pracy wracasz?
 
aniołek oj chyba niebawem będziesz tulić swoje maleństwo, oby wszystko poszło gładko!!!

Jak czytam o karmieniu Waszych ślicznotek, to mam ochotę to wszystko zanotowac sobie. :-) Bo nie wiem kiedy wprowadza się soczek, marcheweczkę i obiadki..., żeby dziecku krzywdy nie zrobić. Dobrze, że mama będzie nade mną czuwać i pomoże, bo ja jeszcze nie ogarniam tematu. ;-)

aga po suwaczku wiedzę, że straciłaś 21kg? Jak to robisz i ile przytyłaś przez całą ciążę? :-)
Narazie przytyłam 4,5kg, ale do końca na bank dobiję 10kg.
 
Larvunia witamy!!! :))) pisz co tam u Was, jak Misia? pewno już sporo urosła...

Kasileum do pracy wracam 21 października i powiem ci że już mam deprechę z tego powodu! śnią mi się po nocach jakieś bzdury że w pracy jest beznadziejnie, że nic nie potrafię zrobić, że koleżanki ze mną nie rozmawiają....tak długo mnie tam nie było, że nie wiem czy będę umiała się odnaleźć...no i nie wyobrażam sobie tych 7-8 godzin bez Lenki....będę płakała....:((((
oj to biedaku kochany będziesz miała już maleńko czasu, pewno będziesz tu rzadko zaglądała...:((
Kasileum mam jeszcze pytanie kiedy przełożyłaś Alunię do Spacerówki? (moja w gondoli się już nie mieści :))))

Katrinka ja przytyłam 22kg!!! no i schudłam już 21 :) wystarczy cycuś (dietka dla karmiących) i spacerki 3 razy dziennie po min godzince i kilogramy same lecą... :))) - właśnie za niedługo szykujemy się na 2-gi :) a w ciąży tyłam jak szalona, po mimo że wcale tyle nie jadłam, byłam aktywna....nie wiem czemu tyle przybrałam, ale to dobrze bo to co utyjesz potem zamieniane jest na pokarm dla maleństwa....
 
reklama
dzieki dziewczyny
impreza dana, Misialinka uswiecona :-)
DSC00163.JPG
DSC00167.JPG
DSC00207.JPG
DSC00092.JPG
DSC00131.JPG
 
Do góry