reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Gorzowie WLKP

reklama
katarinka09 jak Ci sie udalo do Kozberowej zapisac??? ja tez chcialam do niej, ale na wizyte w hipokratesie musialabym czekac ponad dwa miesiace,bo nie miala nic wczesniej wolnego.

Jestem jest stałą pacjentką i umawiam się na wizytę jak tylko wychodze z gabinetu i zawsze muszą znaleść dla mnie jakiś termin, choć zazwyczaj Kozberowa zapisauje mi na kartce datę wizyty i usg i mówi, że tak mają mnie zapisać i tak jest. Terminy są teraz długie bo idzie na urlop 1września na 2tyg. więc wszystkie ciężarne są już powpisywane na styk.

aga masz rację z tą połozną! Ostatnio rozmawiałam z siostrą i namawiała mnie żebym też zapłaciła i miała spokój wewnętrzny. :-) Powiedz mi skąd mam wziąć namiary? Muszę się zapisać do prywatnej szkoły rodzenia? I czy jeżeli będę miała swoją położną, to będzie mogła być ze mną osoba towarzysząca, w tym przypadku moja mama, bo mąż i siostra niestety z tych co na widok krwi i zastrzyku padają jak muchy!:-) Nie namawiam męża, bo po co mam się stresować, że mi tam zemdleje! Mama jest twarda i będzie ze mną!:-)
 
Kasiulem sukienka bardzo ladna i uwazam ze jak najbardziej odpowiednia na taka uroczystosc:) i figura super!

Aga jaja u Twojej kolezanki!To niespodzianke rodzice mieli dopiero, pewnie wszystko gotowe w rozu :)
U mojej znajomej tez sie okazalo ze bedzie chlopak, pomimo ze dwa razy miala usg i mowili ze to dziewczyna.Ale jej zostal jeszcze ponad miesiac do porodu wiec zdazy pewnie dokupic cos jeszcze niebieskiego.

A z ta latarka to fajny sposob. Sprobuje,moze bedzie na tyle ciekawski ze sie odwroci
 
Dziewczyny jesteście kochane :)
Niestety figura jest dziewczyny od której kupiłam sukienkę na allegro :-(
Mi jeszcze trochę brakuje ;-) Po uroczystości wrzucę jakieś fotki to ocenicie :-)

No właśnie co do zdjęć, Aga pochwal się Lenką jak wyglądała księżniczka na chrzcie :)
 
hej, kasiulem ładna sukienka, ja kupilam sobie zwiewną ecru, bo nie chcialam tak aż elegancko. zresztą to dla mnie żadna uroczystość. naciski rodziny i tyle, wymogi księże phhhhhhhh bez sensu zupełnie. ale Twoja sukieneczka ładna ;)


megi ja mialam problem z karmieniem piersią, wiec karmilam butlą, ale chodziły peilęgniarki i gadały, ze trzeba próbować, ble ble ble.... ale ja nie mialam nic prawie. wiec i tak butla.
 
chrzciny Lenki 7.08.2011 003.jpg Clipboard02.jpgClipboard05.jpgClipboard07.jpgIMG_0667.jpg

Kasileum mówisz i masz :)))))
 
reklama
Do góry