reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poród przez cc czy siłami natury?

reklama
A tak sobie myślę o tym porodzie lotosowym... To chyba nie na tym wątku było, ale teraz nie wiem, gdzie. W każdym razie nurtuje mnie takie pytanko... A dziecko nie dostanie krwotoku, skoro pępowina nie odcięta? U mnie w szpitalu praktykuje się odcięcie pępowiny po ustaniu tętnienia pępowiny....
 
Kurcze ja to nawet nie wiem kiedy Jaśkowi odcięli pępowinę!Byłam w wieelkim szoku ze już po wszystkim!a jeszcze połżna wkurzyła mnie na samym wstępie,bo ja tu umieram z bólu,parte,kjrzyżowe,a ona mnie pyta:data ur.męża,zawód m-ce zam moje jego i tysiąc innych biurokratycznych pytań.A mój M.siedziałw tym czasie za drzwiami!!Na prawde nie mogła się jego o to wszystko zapytać?Myślałam że jej dokopię!:wściekła/y:
Teraz to powinnam na samym poczatku poinformowac personel szpitala ze jestem niebezpieczna dla otoczenia!:-)
 
od jakiej wady wzroku kobieta musi mieć cesarke?? bo właśnie wymieniłam szkła z -1,25na -2,25:szok::-(

Jeszcze sporo Ci Elu brakuje :-) moja znajoma z -6 rodziła naturalnie. Choć pewnie to kwestia dogadania się z lekarzami przy większej wadze. Oczywiście mówimy o samych dioptriach bez dodatkowych wad.
 
Witacie.
Ja jestem mama prawie dwu letniej Wiktorii i poród wspominam strasznie, rodziłam prawie 12godz. Miałam ten konfort że mąż był przy mnie a na sali porodowej była wanna w której przetrzymywałam te najgorsze bóle.Nie miałam nigdy cesarki gdyż Wiki jest moim jedynym dzieckiem. Ale szczerze mówiąc nie chciałabym przechodzić tego drugi raz!!!!:no:
Jedno jest pewne, moment gdy położna położyła mi na piersiach moją córeczke przysłonił najgorszy ból:tak:

Czy to prawda że po cesarce dłużej się dochodzi do siebie?
 

Załączniki

  • S6004410.JPG
    S6004410.JPG
    56,2 KB · Wyświetleń: 166
Ostatnio edytowane przez moderatora:
od jakiej wady wzroku kobieta musi mieć cesarke?? bo właśnie wymieniłam szkła z -1,25na -2,25:szok::-(

ilość dioptrii nie ma znaczenia, chodzi o to czy nie ma zagrożenia odklejenia siatkówki.

Zastanawiałyście się jak wolałybyście urodzić maleństwo?
Ja myślę o CC na żadanie w prywatnej klinice IATROS w Warszawie.
słyszałam dobre opinie o tej kilinice na forum:


IATROS -Warszawa - Szpitale - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Czy to prawda że po cesarce dłużej się dochodzi do siebie?

Monika, ja po cesarce na drugi dzień już śmigałam i nie potrzebowałam żadnych proszków przeciwbólowych, a przez całą noc leżałam pod pompą infuzyjną (Mała urodziła się o 20:05) i nie czułam nóg ;-). Wszystko zależy od organizmu. Mój się zregenerował momentalnie. Następnego dnia rano wstałam normalnie do ubikacji ( no może trochę wolniej chodziłam, ale to raczej ze strachu, żeby mi nic nie popękało) i po godzinie zajmowałam się moją córcią. Wypisali mnie ze szpitala na 3 dzień rano, bo już nie mogłam tam wysiedzieć i jeść mi się chciało przeokropnie (bo przez prawie dwa dni nic nie jadłam, żeby nie musieć się załatwiać).
 
reklama
Gemelo w takim razie u mnie było zupełnie inaczej. Dopiero w 7dobie normalnie usiadłam. Do tej pory tylko na boczku albo prawie na leżąco, to były moje pozycje.Tak jak już pisałam wcześniej ciężko przeszłam poród. Dobrze że chociaż moja córcia dała mi wypocząć:-)
 
Do góry