reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród już niedługo.........

jak rodziłam Zuzię to sale obok rodziła jakaś kobieta, tak sie darła że maż mi później opowiadal ze się bladziusia zrobiłam strasznie. W każdym razie ja dostałam od niego pochwalę bo nawet nie pisnełam :) jedyne co robiłam to mruczalam (jak przy medytacji) w czasie skórczów
 
reklama
No to ja zabieram ze sobą na porodówkę stopery, albo słuchawki na uszy i music, albo jest jeszcze jedna opcja........... ::) coś do zakneblowania innych bab, a jak będzie trzeba to mogą i mnie zakneblować! ;) ;D Żartuję oczywiście, idealnie by było gdybym rodziła jako jedyna ::), cały personel miałabym dla siebie. ;)
 
niestety Renee szkoda że tak niema, szczególnie w dużych miastach na pewno będzie po kilka rodzących na raz. Wiem jak nie raz dziewczyny czekają na korytarzu aż któraś urodz i zwolni salę. Teraz mam większą swiadomosć tego i te problemy służby zdrowia mnie denerwuja.
 
a ja miałam urodzić 15 sierpnia :D a wg OM to 2 wrzesnia zobaczymy zobaczymy :D wielki wyścig rozpoczęty 8)

która następna ??
 
reklama
Kurcze poczułam się jak na wyścigach konnych ;) :laugh:
Mycha zastanów się dobrze! Ja poprzednie dwa porody miałam po terminie, więc czy warto na mnie stawiać ;) Moja szyjka chyba dobrze trzymie ::) chyba za dobrze, mogła by se już popuścić i odpuścić ;)
 
Do góry