reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród czyli - Koniec naszej "drogi" tuż tuż

Witam ja mam termin na 7 marca .Jutro ide do lekarza mam nadzieje ,że w tym tygodniu urodzi się mój synek.Zobaczymy co jutro powie lekarz.
 
reklama
ja mam 8 marca i ide na ktg 8 marca :-)....i jak ty mam nadzieje ze urodzi sie mała w tym tygodniu :-)....

nic mnie teraz nie boli , brak dkurczy, mała sie kreci :-).... chyba poczekam do terminu :-)
 
Melanie - za ekstremalne te ostatnie dni były i proszę....;-) :-)
Mam nadzieję, że udało Ci się wszystko co zaplanowałas załatwić:tak: no ale teraz najważniejsze, żebyś wróciła szybciutko ze swoim maleństwem do domku:tak:. Szybkiego i lekkiego porodu!!!!:tak: :tak: :tak:
 
roksi my chyba wiecznie będziemy w tej ciąży :-( mam już normalnie serdecznie tego dość, wszystkie po kolei szybciutko się rozdwajają, a my jak takie słonice ciągle w ciąży :rolleyes:

wczoraj od 20.00 do połowy nocy łapały mnie skurcze, ale nieregularne, za rzadkie i niezbyt mocno bolesne...no i wszystko się wyciszyło :wściekła/y:

ja chcę rodzić!!!!!:sick:
 
Tak jak zwykle, czyli bez przeczucia, że dzisiaj mogę pojawić się na porodówce ;-) A normalnie tak bym chciała, żeby odeszły mi wody i zaczęły się bolesne skurcze- jak jakaś masochistka ;-) Ale przynajmniej bym wiedziała, że po tym bólu nadejdzie ta piękna chwila z moim maleństwem w moich ramionach.
Ech, zaraz pójdę się chyba wymęczyć, żeby coś sobie przyspieszyć :-p
 
reklama
Ja to już nie mam siły 3 dzień boli mnie dół brzucha:sick: naszczęście te krwawe skrzepy przestały lecieć:sick: chyba moja córka uparła sie na poród w dzień kobiet:baffled: dobrze że do czwartku już niedaleko i o 8 rano mamy sie wstawić na wywołanie:tak:
 
Do góry