reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród czyli - Koniec naszej "drogi" tuż tuż

reklama
powodzenia iza!!trzymamy kciuki!!:-)

a ja dzisiaj juz prawie zdrowa (chociaz katar mnie jeszcze trzyma:wściekła/y:), wiec poszlam sobie sprawic nowe okularki:-)nie pamietam, kiedy ostatnio bylam u okulisty(ze 3 lata temu chyba...:zawstydzona/y:) i okazalo sie, ze wzrok mi sie pogorszyl solidnie od tego czasu:-(dobrze, ze stare okulary mi sie polamaly, bo bym sie nie wybrala pewnie jeszcze przez jakis czas.
no ale jak pani sie dowiedziala, ze dzisiaj mam termin porodu:-)to poszla pogadac z managerem i dostalam znizke:-)ale i tak potworne pieniadze zaplacilam jak na moj gust, wydaje mi sie, ze w Polsce to taniej kosztowalo:szok:

no ale grunt, ze widze dobrze:-)i czuje sie znacznie lepiej, wiec moglabym juz rodzic:-)
 
No patrz Tigger a ja myślalam, ze urodze po Tobie :-)
te nasze dzieciaki sa nieobliczalne :-D

fajnie, ze już dobrze widzisz, będziesz dokładnie widziała dzidziusia :-)
 
coz...:eek:na tym watku widze pustki:-(i tak juz zostanie do konca pewnie, ze bede sama do siebie pisala:-(bo nikt tutaj juz nie zaglada:no::-(
 
ja zaglądam i ci dopinguję :yes:
czekam na wieści od ciebie...pamiętam jak mi tu było pusto jak byłam w ciąży a większość już była rozpakowana...
 
coz...:eek:na tym watku widze pustki:-(i tak juz zostanie do konca pewnie, ze bede sama do siebie pisala:-(bo nikt tutaj juz nie zaglada:no::-(

no jeszcze ja jestem, chociaż ostatni dzień, ale jeszcze sie pokazałam. Jutro już sobie jade do szpitala, nareszcie :) i mam nadzieje że w środe będzie po wszystkim.

tigger- a jak tam u połoznej, chyba miałaś dzisiaj być ??
 
reklama
Do góry