reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród czyli - Koniec naszej "drogi" tuż tuż

Tigger napisała do mnie smsa :-)

o 13 zaczeły jej odchodzić wody
napisała, że chlustało :tak:;-)

skurcze ma ale nieregularne
 
reklama
jestem z powrotem:-)wody definitywnie odeszly i przez ostatnie 2 godz w szpitalu mialam skurcze co 3 min:-)
ale powiedzieli, ze mam wracac do domu...
jakbym nie zaczela dzisiaj rodzic, to jutro o 14 mam sie stawic na wywolanie:-(
tylko sie wszyscy dziwia, dlaczego z regularnymi skurczami co 3 min mnie wypuscili:-)a oni powieldzieli, ze skoro nie wyje z bolu tylko sie usmiecham, to jeszcze nie rodze:-)
 
ciekawy przypadek z Ciebie :eek:
no ale jutro pewnie urodzisz, co :confused::-)
ja już filuję na niusy od Ciebie, że urodziłaś :tak::-)
 
jestem z powrotem:-)wody definitywnie odeszly i przez ostatnie 2 godz w szpitalu mialam skurcze co 3 min:-)
ale powiedzieli, ze mam wracac do domu...
jakbym nie zaczela dzisiaj rodzic, to jutro o 14 mam sie stawic na wywolanie:-(
tylko sie wszyscy dziwia, dlaczego z regularnymi skurczami co 3 min mnie wypuscili:-)a oni powieldzieli, ze skoro nie wyje z bolu tylko sie usmiecham, to jeszcze nie rodze:-)


O jacie wypuścili cię :confused:
A co z antybiotykiem, który podaje się po 6h od wypłynięcie wód jeśli nadal się nie urodziło, żeby nie doszło do zakażenia dziecka :confused: Przecież środowisko bez wód nie jest korzystne dla dziecka...
 
No właśnie też się dziwię, że tak bez wód płodowych sobie dziecko będzie :eek:

tigger - trzymamy kciuki!! :-)
 
hej jestem 4 dzien po terminie i musze chodzi 2 razy w tygodniu na ktg.........u mnie zaczal sie 41 tydzien a nic sie nie zapowiada ze urodze lada moment .......zaczynam sie denerwowac.......:-( ........
 
O jacie wypuścili cię :confused:
A co z antybiotykiem, który podaje się po 6h od wypłynięcie wód jeśli nadal się nie urodziło, żeby nie doszło do zakażenia dziecka :confused: Przecież środowisko bez wód nie jest korzystne dla dziecka...

jak mi zaczęły odchodzić wody to dali mi 2 doby na urodzenie
 
reklama
Tigger trzymam kciuki !! To normalne u nas tez wypuszczaja jak sie akcja nie rozwija, nawet jak juz wody odeszly.

Agusia najwazniejsze ze jestes pod kontrola ktg. Jak mowi moja polozna, jak weszlo wyjsc musi ;-)
 
Do góry