reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poradnik Mamuśki

reklama
nic złego nie napisałaś do mnie?

Kiedy napisałam, że dziewczyny tutaj są nie za mądre?

I się uspokój dziewczyno, bo zaczynasz gadać jak byle penera z podwórka. Najpierw się wpierniczasz w to jak kładę dziecko, jak do niego mówię, analizujesz moje luzackie podejście do życia a na końcu piszesz "***** wiesz i ***** widziałaś. ***** mnie obchodzi twoja osoba i twoje relacje z kimkolwiek. " - i oto dowód JAK BARDZO TWOJE WYPOWIEDZI NIE SĄ S-P-Ó-J-N-E


Ahahahaha a z tym imieniem i nazwiskiem daruj sobie! Bo to Ty założyłaś temat z danymi na NK, żebyśmy podawały, więc możne KAŻDY Twoje imię i nazwisko zobaczyć. Zresztą temat, który się nie przyjął, bo po 1 właśnie niektórzy nie chcą podawać danych (z czym Ty nie miałaś problemu- więc sztucznych problemów teraz nie stwarzaj), a po 2. po cholerę mieć w znajomych ludzi z forum, z którymi się nie gada?
Oooo właśnie, muszę zweryfikować to Twoje zaproszenie do moich znajomych na forum, bo też było z dupy, ale nie chciałam być niemiła i odrzucać. Widocznie, przeholowałam :-D.

PS trzeba mieć jakiś szczególnie skomplikowany tok rozumowania, żeby w pierwszej kolejności Twojego nicku nie skojarzyć z imieniem Beata.
PS 2 złóż pozew o podawanie Twoich danych bez Twojej zgody :-D.
 
JJ,beti,myszka mój Krystiano też sadzi takie bąki ,że wszyscy domownicy się na siebie patrzą podejrzanie i pytają kto to wyprodukował:-D nie dość ,że strasznie głośno to jeszcze smrodek taki ,że w oczy szczypie:-D matko jak z takiej małej dupci mogą takie straszne rzeczy wychodzić:szok:
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny mam pytanie... Ile ml jedzą na tym etapie wasze dzieci i w jakich odstępach czasowych?? Dokładniej dzieci na MM. Nie wiem czy dobrze robię, że Mikołaj jada 90ml max co 2 godz w dzień (noc czasem przesypia od 22 do 7 rano bez jedzenia) i nie wiem czy nie powinnam zwiększyć już do 120ml i będzie robił większe przerwy?? Już sama nie wiem. Często zje wszystko i dalej ciągnie a jak mu następnym razem zrobię 120ml to zje 90ml i koniec jedzenia... Możecie mi doradzić czy robić po prostu już 120ml i wylewać jeśli nie zje?? Dodam że zdarza mu się zjadać 60ml na posiłek....
 
myszka myślę, że powinnaś zrobić tak jak napisałaś, Mikołajek już duży chłopak, zaraz w 3 miesiąc wejdzie, jeżeli nie będzie chciał jeść więcej to po prostu nie będzie, ale większe porcje na pewno wydłużą przerwy między posiłkami. Mój Bo od 5 go tygodnia je 120ml(co 3 godz), a teraz jak ma 2,5 miesiąca wsuwa 150 ml co 4 godziny(czasami 5). Oczywiście ilość spożywanego mleczka to sprawa indywidualna dla każdego Maluszka, ale myślę, że na tym etapie możesz już spróbować wydłużyć przerwy, co będzie na pewno udogodnieniem zarówno dla Ciebie jak i Mikołajka:tak:
 
reklama
Do góry