reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poradnik Mamuśki

reklama
1. twoje słowa Mucha : "mam wrażenie ze momentami dziecko jest traktowane jak kosmitę" i do tego ma się moje wypowiedz ze trzeba byloby sie nad tym zastanowic a druga czesc mojej wypowiedzi tyczy sie tego ze napisałaś "albo po prostu jestem niedojrzałą gówniarą z 2 dzieci...."
wiec łaskawie nie wmawiaj mi ze sugeruje ze taka jestes. nie znam cie i nie mam zamiaru tak pisac a to ze napisałam ze masz luzackie podejscie do zycia to niestety fakt.
2. żebyś chciała wiedzieć mówie do swojej córki po imieniu bo od tego je ma. i nie napisałam że kundel to wulgarne słowo. ale to że mówisz kundel do swojej córeczki również może swiadczyć o tym że masz luzackie podejście.
3. ciesz sie z tego powodu.
4.akurat to kogo mam na myśli nie ma tutaj znaczenia i nie mam namyśli JJ
5.co niby złego jest w tym że moja córka nie bedzie spac na brzuchu ?? gdzie niby jest zaprzeczenie tego ??
pisząc że ten synek znajomej zmarł na plecach napisałam ze jest to bezpieczne czy tez nie bezpieczne ?? gdzie te niby zaprzeczenia ?? jak juz sugerujesz ze zaprzeczam sobie to mi powiedz gdzie bo jak narazie wyrywasz moje słowa odnosnie jedengi i dopasowujesz sobie do drugiego. co do popadania w paranoje , obserwowanie czegos co cie nie pokoi jest zrozumiałe wkoncu jestesmy matkami ale obserwowanie i doszukiwanie sie czegos co ma inne dziecko uwazam za paranoje.
 
Beti, nie chce mi się przeprowadzać szczegółowej analizy na Twoje potrzeby tego co napisałaś. Ale napiszę kilka słów mimo to,
piszesz o mnie "masz luzackie podejscie do zycia to niestety fakt." no i co w tym złego? Albo ooo co lepsze, skąd te wnioski? Znasz mnie? Czy przez to moje 'luzackie' podejście komuś (a zwłaszcza dzieciom) dzieje się krzywda? Nie.
Dlaczego nie masz nicka Beata N***** tylko beti? przecież masz imię...To tak a propos tego, że do mojego dziecka prawie wcale nie mówię "Liliano" (bo chociażby wolę Lila). I nie uważam żebym była spaczona z tego powodu. Jeśli kiedyś dziecku nie będzie odpowadała forma, to na pewno mi powie a ja to zmienię, na dzień dzisiejszy - nie wpieprzaj się w relacje moje z 'domownikami'.

Poza tym, jeśli kogoś w pewien sposób wyzywasz, obrażasz i dodatkowo stosujesz (lekko cenzurowane) przekleństwa, to może powiedz do kogo kierujesz te słowa. Bo prawda jest pewnie taka, że miałaś JJ na myśli, a teraz się wycofujesz.


I że niby jak udaję, że jestem odważna czy też nie jestem?Znowu puszczasz jakieś słowa, ale nie będziesz pewnie potrafiła wyjaśnić.

Obrażać jest łatwo, ale poprzeć to racjonalnymi argumentami trudno- a w Twoim przypadku zaczynam sądzić, że wręcz niewykonalne.
 
Mikołaj nie lubi kładzenia na brzuchu- staram się jak mogę z nim ćwiczyć ale czasem pragnienie błogiej ciszy zwycięża i ląduje z powrotem na plecach. Na brzuchu spał raz w życiu i musiałam zrobić zdjęcie bo mąż by nie uwierzył:)

Co do bąków M. jakoś nie czuję albo mu tak szczelnie zakładam pieluszkę;) chociaż dzwięki tak jak pisała JJ dorosłe he he ale za to kupsztal jest mega emisyjny!! Masakra- jak stary:)))

http://www.przedukowany.pl/tradzik-niemowlecy/ Mikołaj miał wszystkie objawy i zastanawia mnie fakt ze przyczyną pogorszenia może być też nieprawidłowe nawilżanie skóry. U M. trądzik zniknął po używaniu kremu Oilatum po kąpieli i rano, nigdy wcześniej nie smarowałam mu niczym twarzy a po kremiku spokój...
 
Ostatnia edycja:
Beti, nie chce mi się przeprowadzać szczegółowej analizy na Twoje potrzeby tego co napisałaś. Ale napiszę kilka słów mimo to,
piszesz o mnie "masz luzackie podejscie do zycia to niestety fakt." no i co w tym złego? Albo ooo co lepsze, skąd te wnioski? Znasz mnie? Czy przez to moje 'luzackie' podejście komuś (a zwłaszcza dzieciom) dzieje się krzywda? Nie.
Dlaczego nie masz nicka Beata N***** tylko beti? przecież masz imię...To tak a propos tego, że do mojego dziecka prawie wcale nie mówię "Liliano" (bo chociażby wolę Lila). I nie uważam żebym była spaczona z tego powodu. Jeśli kiedyś dziecku nie będzie odpowadała forma, to na pewno mi powie a ja to zmienię, na dzień dzisiejszy - nie wpieprzaj się w relacje moje z 'domownikami'.

Poza tym, jeśli kogoś w pewien sposób wyzywasz, obrażasz i dodatkowo stosujesz (lekko cenzurowane) przekleństwa, to może powiedz do kogo kierujesz te słowa. Bo prawda jest pewnie taka, że miałaś JJ na myśli, a teraz się wycofujesz.


I że niby jak udaję, że jestem odważna czy też nie jestem?Znowu puszczasz jakieś słowa, ale nie będziesz pewnie potrafiła wyjaśnić.

Obrażać jest łatwo, ale poprzeć to racjonalnymi argumentami trudno- a w Twoim przypadku zaczynam sądzić, że wręcz niewykonalne.


***** wiesz i ***** widziałaś. ***** mnie obchodzi twoja osoba i twoje relacje z kimkolwiek. przypominam ze to ty zaczełaś obrażać dziewczyny z forum ze sa nie mądre nie ja wiec daruj sobie atakowanie mojej osoby i moich wypowiedzi bo jak na razie nie napisałam nic złego na twoja osobe i niech tak zostanie. a co do tego kogo mam na myśli możesz sobie wymyslac ze to było o jj ale skoro ja mowie ze nie to nie i ***** tobie do tego jak i do calej mojej jakiejkolwiek wypowiedzi. w dupie mam to jak ty mówisz do kogokolwiek ale ja sobie nie zycze zebys pisała w publicznym forum mojego imienia a co lepiej pierwszej litery nazwiska! zrozumiano ?? a co ma moje imie i moj nick do tego jak ty czy ja mowie do swojego dziecka ??

ja juz swoje zdanie na temat tam tego co pisałyście napisałam. ja osobiscie nie połoze córki na brzuchu na noc a i dla twojej wiadomosci rowniez nie zostawie jej jak spi na plecach bo sie krztusi. nie wnikam czy ktos wpatruje sie w swoje dziecko jak w kosmite czy nie. ja wypowiedzialam wsoje zdanie i tyle na ten temat. wiec nie marnuj czasu i nie odpisuj mi bo ja z twoja osoba zakonczyłam wymiane zdań.
 
reklama
Do góry