reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poradnik Mamuśki

asiacur ja biorę tabletki dla mam karmiących o nazwie AZALIA-świetnie się po nich czuję i nie mam żadnych skutków ubocznych zastanawiałam się nad spiralką ale się boję bo zawsze brałam pigułki no i cena kosmiczna spiralki.
 
reklama
beti fajny filmik. U nas właśnie jest czasami 1-2 pasemka śluzu, który rozpoznaję jak poruszam pieluchą ;-).....zawsze myślałam, że to jednak coś z mojej diety a to może być całkiem normalne :happy2:

asiaciur ja już sama nie wiem co z tymi krostkami :confused: Małemu od czasu do czasu coś wyjdzie na buźce i znika. Teraz sobie pofolgowałam w sobotę i ma taką lekką kaszkę gdzie nie gdzie....niektóre te krostki robią się białe na czubku i znikają, ma też pod brodą i na szyjce - więc może to potówki ??? F. nie miał więc nie wiem jak wyglądają. No i bródkę ma taką kaszkowatą i trochę koło ust....ale mi to bardziej na takie "brudki" wyglądają te krostki - może od smoczka ??? Jutro idę skonsultować bo już durna jestem :no:
Myślę, że jak jesz sporo mleka to raczej nie alergia u Was. Ja się ograniczam a w sobotę dałam czadu z sernikami, tortami, zrazami....więc mam zagwostkę :confused:
 
Ten temat sie chyba jeszcze nie pojawił : CIEMIENIUCHA

U mojego Maksiulka pojawiła się na brwiach :( Boję się, że przejdzie na główkę. Zastanawiam się czy może to być na podłoży alergicznym, ale karmie małego cały czas NAN-em i do tej pory nic nie było. Poza tym to nie jest za wcześniej na ciemieniuche?
 
neilaa mój Mikołaj ma ciemieniuchę od tygodnia. Pojawia się między 4-6 tygodniem ale może być i pózniej. Ciemieniucha to szalejące u dziecka hormony (Twoje) których się jeszcze nie zdążył pozbyć. Nie ma nic wspólnego także z zaniedbaniem jak kiedyś mówiono! Trzeba tylko odpowiednio dbać. Mi pediatra kazała smarować rozgrzaną w dłoniach oliwką (świetnie sprawdza się Nivea bo nie brudzi ubranek) przed kąpielą a następnie umyć w wodzie Oilatum, Oilanem itp emolientach. Na główce wyczesywać. Ja też miałam tylko na brwiach, pózniej na uszkach i mimo pielęgnacji przeszło na główkę... Ale już powoli schodzi całkowicie:tak:
 
a ile sobie życzą za spirale w Polsce ??

Siostra i koleżanka ostatnio zakładały na 5 i 3 lata ok 250zł kosztowała jedna + koszt wizyty. To malutko jak na 3 i 5 lat;) Chociaż w porównaniu do UK gdzie antykoncepcja po porodzie jest bezpłatna to i tak dużo:-D
 
Ostatnia edycja:
u nas mlody dostal ciemnieuche jakies 2 tyg temu .. natluszczam kremem,wyczesuje i sie nie luszczy nic..

i jakos tak od 3 dni zauwazylam,ze Marcelo strasznie ssie piastki,niby najedzony po herbatce a wklada raczki.Jak dam mu smoczka to tez strasznie zasysa..i zaczyna sie slinic:-)juz czasami mysle,ze moze to zeby..ale chyba za wczenie ..:confused:
 
Myszka mój pediatra powiedział, że pojedyncze pasemka śluzu nie są czymś niepokojącym, co innego galaretowata kupka lub krew w stolcu.

Odebrałam wyniki, walki z anemią ciąg dalszy ale lekarz nie chce uciekać się do kolejnej transfuzji krwi u Kurczaka. Za to zwiększył mu do końskiej dawkę żelaza, mam nadzieję, że to coś da. Poprosiłam też o receptę na wit. D w kroplach, zapłaciłam 4 zeta zamiast 26:-)
 
reklama
dominic ale Mikołaj dziś miał więcej niż pasemka... I robi teraz kupę co drugi dzień, martwię się tym. Co do kropli to kurcze wiedziałam że o czymś zapomniałam wczoraj na szczepieniu i o tym załatwianiu coraz rzadszym też... Ech...:no:
Biedny Dominik- taka kopa leków na taki malutki brzuszek:-( Dzielny z niego chłopczyk...:tak:
 
Do góry