reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poradnik Mamuśki

JJ Mikołaj też ma ciemieniuchę a jakiego szamponu na to używasz?? Ja mam J&J 2w1 do mycia ciała i włosów ale jeszcze nie używałam. Ja też smaruję głowę oliwką ale przed kąpielą a w kąpieli zmywam i też pozostają tłuste po Oilatum a rano już wogóle tak jak u Ciebie i te mini kołtuniki, normalnie szok jak dziś znowu rano cały tył głowy i nie da się tego rozplątać za nic a jak raz zostawiłam to rano 2 razy wieksze...
 
reklama
heheh myszka to widać Twój ma chyba kręcone te włoski, ze mu się kołtunią :-)
Włoski myję zwyczajnym szamponem dla dzieci - akurat Franek miał brzoskwiniowy garnier dla dzieci a teraz im kupiłam nivea....ale Radkowi myję tylko po oliwkowaniu głowy - nie codzienne.

Jak pisałam wyżej wiem że J&J ma taki chyba lawendowy żeby się włosy nie plątały....
 
A u nas znowu śluz w stolcu ale tym razem bez krwi. Jednak najpierw sobie poobserwuję Domiego bo potem znowu się okaże, że niepotrzebnie wylądujemy w szpitalu.

Jak przepajacie dzieciaczki przy MM?
 
Dominic, Tomek nie chce pić, więc poję go przed karmieniem, bo inaczej nic by nie pił. Daję mu wodę lub bardzo rozcieńczony rumianek.
Dziecko musi wypić 10% tego co zjada podobno.
 
anulek82, JJ, szuszu888 dzieki! Wypróbuję wszystkiego bo nie chciałabym żeby miał przetykany kanalik:(

dominic dokładnie tak jak pisała szuszu, mi położna mówiła że jak dziecko zjada 90 to powinno wypić tyle samo, jak 120 to 120ml na dzień innych płynów, najlepiej wody ale jak nie lubi to cokolwiek...
 
A u nas znowu śluz w stolcu ale tym razem bez krwi. Jednak najpierw sobie poobserwuję Domiego bo potem znowu się okaże, że niepotrzebnie wylądujemy w szpitalu.

Jak przepajacie dzieciaczki przy MM?

dominic Mikołaj też tak czasem ma takie małe pasemka śluzu a to coś złego?? Nie wiedziałam...
 
Zaraz, zaraz bo czegoś nie rozumiem. Przecież jak zje powiedzmy 250 ml MM dziennie to mi nie wciągnie już 250 ml wody (u nas karmienie mieszane). Oświećcie mnie.

Myszka
to może być alergia.
 
reklama
Dominic dopóki karmisz piersią nie musisz dopajać, koniecznie staje się gdy przechodzisz tylko na MM, maluch powinien wypić w ciągu doby teoretycznie tyle co na jeden posiłek, u nas różnie, woda, rumianek albo łagodna herbatka rumiankowa z bobovity(ta wchodzi najlepiej bo słodka) są dni że pije bardzo ładnie a są takie że muszę Go oszukiwac i podawać wodę w trakcie posiłku. My dopiero niedawno odkryliśmy zbawienne działanie rumianku, u nas ułatwia ujście pierdzioszków i kupka częściej się pojawia...
 
Do góry