reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poradnik Mamuśki

dominic a Ty tylko dokarmiasz MM? To nie musisz podawać płynów. Mały jak będzie spragniony to się napije tego "pierwszego mleka", rzadszego które leci na początku. Ja się wkurzałam jak Miko possał 2 min i nie chciał już a on się biedny chciał tylko napić;)
 
reklama
Czy wiecie coś na temat herbatki Plantex?? Tej z niebieskim misiem, w saszetkach?? Zostały mi trzy porcje a dziś chciałam kupić w aptece i oświecono mnie że produkcja została zatrzymana bo coś w niej wykryli:szok: Podobno niektóre apteki nadal ją sprzedają żeby opróżnić magazyny.. Najpierw była od 1 tyg, pózniej zmienili od 1 miesiąca a ja ją podaję Mikiemu w wyjątkowych sytuacjach bo "działa" natychmiastowo niemalże;-)
 
Właśnie chciałam się upewnić bo raz farmaceutka wcisnęła mi kit z pewnym lekiem że wycofany (bo go akurat nie miała!) i wcisnęła mi droższy zamiennik...
 
kurde... Pindzia piła codzienne z chęcią 100 ml herbaty (50 ml na raz) z rumianku a od 2 czy 3 dni nie chce nic pić, pluje i się wścieka, a to wciąż ta sama herbata podana w ten sam sposób a kombinowałam już z ciepłą, letnią, na stojąco..

Dziś była ważona i ma 5010 g :)
 
U nas też czasem jest pasemko albo dwa śluzu.....wiem, że to może być alergia......po sobotnich "baletach" jedzeniowych u teściowej mamy też trochę kaszki na buźce :(. W czwartek podejdę do pediatry.....pewnie mleko albo czekolada albo i ananas, bo był w sałatce.....
 
Marcelinaa Twoja Pindzia to już niezły klocuszek:) Mikołaj też coraz rzadziej pije i czasem nawet 50ml nie wmuszę w niego dziennie a je po 90ml.

dominic, JJ jak to alergia?? A na co może być?? Pije MM i herbatki (Hipp i Plantex) To mam się skonsultować z lekarzem? Jak myślicie?
 
dominic kochana proszę Cie podpytaj co to może oznaczać i czy trzeba się z tym zgłosić do lekarza jeśli nie ma innych objawów... Bo moja pediatra jest raczej z tych co wszystko u nich normalne...:blink:
 
reklama
JJ myślisz, że takie krostki na buźce to może być od mleka??
Ja jem mleko od początku karmienia małej i dopiero jak Pola skończyła miesiąc to jej takie czerwone krostki z bialymi czubkami wysypało na buźce. Byłam przekonana, ze to trądzik niemowlęcy, ale teraz to już nie wiem.

Marcelina, nieźle Pindzia waży. Pozazdrościć, że ładnie i chętnie je.

Bo moja to tylko na początku ładnie jadła. Od kilku dni już nie. Przy piersi się leniwi, albo wściaka. A jak dam MM to zje max 60 ml i wypluwa, ma odruch wymiotny itp. Nie wiem co jest grane. Może to znowu jakiś skok rozwojowy, bo od 2 dni nie daje mi od siebie odejść.

Byłam wczoraj u gina. Obeszło się bez antybiotyku. Cycek uratowany okładami z kapusty, lodu i przystawianiem małej. Ale znów mam kryzys laktacyjny chyba...
Poza tym rozmawiałam o antykoncepcji i tych spiralach bez hormonów. Na razie się nie zdecydowałam, wzięłam tablety dla karmiących. Poczytałam teraz o tych spiralach i na forum i kurcze nie wiem.
Miała któraś z was spiralę??
 
Do góry