reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poradnik Mamuśki

reklama
mnie też bolą cycki, a jak mi zimno i przejdą mi ciarki to bolą mnie brodawki, jakaś masakra to jest :p
a pozatym wkładki laktacyjne mam wiecznie mokro, a pokarmu niewystarczająco, ale się nie poddaje!
jak Wy to robicie, ze macie tyle czasu, zeby wchodzic codziennie na forum?:p
 
asiacur-kupuj spokojnie w aptece inter. Viburcol on jest na 100%bez recepty tylko tak się wyświetla ,że jest na receptę- wiem z autopsji bo tak zamawiałam :tak:
 
Ostatnia edycja:
Lana wielkie dzięki ! widziałam ten medel family na allegro też ! a powiedz jak wygląda to wdychanie.
Pindziaczek ma lekki katarek, wlewam se tam gdzieś sól i maskę na twarz zakładam jej? czy tą końcówkę przytykam pod nosek? jak to działa?
Marcelina-wlewasz tą sól fizjologiczną lub jakiś lek do pojemniczka na końcu rurki później montujesz maseczkę i przykładasz maluszkowi lepiej przykładać maseczkę ja tej końcówki do nosa nigdy nie używałam wolałam maseczkę
 
Jestem po wizytacji tesciowej... Mowi ze jak mala nie budzi sie w nocy na jedzenie....to ma spac. Dla mnie to dziwne bo ona ma dopiero 11 dni i jak ja nakarmie o 12.00 to potem o 4.00 ... Wiec musze ja budzic. W szpitalu spadla na wadze ponad10 procent wiec chce zeby jadla, ale moze tesciowa ma racje co wy na to?
 
Lana, dzięki za info.:tak:
Dali, moja potrafi przespać max 5h, ale wtedy to już ją budzę. W nocy co 3-4h się budzi. Jeśli teraz dobrze przybiera na wadze, to chyba nie masz się czym martwić. :tak:

A moja nie zrobiła dziś kupy też. To już 3 dzień. Zwariuję chyba z tymi kupami:-(
 
no mój z tymi kupami ma drugi raz przedwczoraj nie zrobił wczoraj wieczorem nawalił 2x po sam pas aż się wystraszyłam tyle tego było "maxi kupa"normalnie dziś znowu nie ma i na dodatek cały dzień jest tak marudny ,że pół dnia chodzi włączona suszarka bo idzie zwariować.Bidulek miał dziś trochę kolek ale resztę dnia poprostu marudzi na spacerku sobie pospał i tak w sumie od 9 rana spał zaledwie ze spacerem włącznie może 3 godziny.Szczęście ,że w nocy śpi dość dobrze i budzi się co 2 lub 3 godź.
 
Jestem po wizytacji tesciowej... Mowi ze jak mala nie budzi sie w nocy na jedzenie....to ma spac. Dla mnie to dziwne bo ona ma dopiero 11 dni i jak ja nakarmie o 12.00 to potem o 4.00 ... Wiec musze ja budzic. W szpitalu spadla na wadze ponad10 procent wiec chce zeby jadla, ale moze tesciowa ma racje co wy na to?
Nic się nie martw. Mój synuś też w okolicach do 2 - 2.5 tygodnia spał w nocy non stop. Jak pojadł o 20 to do 3-4 spał jak suseł i normalnie nabierał wagi. Bardzo często go wybudzaliśmy, teraz sam się budzi ok. 1-2 bo już o wiele więcej zjada.
 
reklama
Zależy co i gdzie się czyta i kogo się słucha, jedni mówi,ze trzeba wybudzac inni ze na zadanie,
ja jak mojego kiedyś wybudzilam to był taki zły, ze nigdy mi tak nie krzyczał jak wtedy! Także ja karmie na zadanie, a Maly w nocy różnie śpi, zdarza mu się przesłać 4 godziny, ale jak jest głodny to da znać :))

Dziewczyny po jakim czasie znika kreską z brzucha? Wie ktoś?
 
Do góry