reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poradnik Mamuśki

anulek mogę Cię poratować....Napisz mi na PW ile byś chciała za paczkę no i nie wiem ile wysyłka :confused: Jak cena będzie ok to mi obojętne czy kupię tu w sklepie czy od Ciebie. A przynajmniej jednej paki byś się pozbyła, bo więcej to już i my nie wykorzystamy ;-).

Jecie jajecznicę? Ja dziś zjadłam taką delikatna na masełku......:baffled: zobaczymy :baffled::sorry2:
 
reklama
anulek mogę Cię poratować....Napisz mi na PW ile byś chciała za paczkę no i nie wiem ile wysyłka :confused: Jak cena będzie ok to mi obojętne czy kupię tu w sklepie czy od Ciebie. A przynajmniej jednej paki byś się pozbyła, bo więcej to już i my nie wykorzystamy ;-).
Mi też możesz napisać to się zastanowię:D
 
JJ, jemy. Tydzien temu odstawilam jajka, bo mlody mial wysypke i myslalam, ze to po nich ale oststnio znow sprobowalam i jest ok.

Znalazlam fajna stronke z filmikami o etapach rozwoju dziecka, jest tam tez o tych wyginaniach sieiI prezeniach:
http://www.mamazone.pl/kalendarz-rozwoju-niemowlaka.aspx?gclid=CNPw0rXU_KoCFUVTfAodcQoy2A

Maggie, link do oceanu ponizej, pewnie znajdziesz sporo podobnych produktow. Ocean dzialal 3cia noc :-)
https://www.amazon.co.uk/ROSEMARY-S...UG/ref=sr_1_82?ie=UTF8&qid=1314966332&sr=8-82

Nasza nowa hustawka dziala! Mlodego siup do hustawki, bujanie dwujeczka i spi (wczesniej na niej plakal :confused:). Tylko jak wylaczam to sie budzi :-(
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny jak sie przedstawia sprawa z kupami?? Igorek wczoraj zrobil 1 mini kupe chyba razem z bakiem wylecialo a dzisiaj nic, baczki ladne puszcza kurcze zaczynam sie martwic co z ta kupa. Niby jak sie jest na cyccku to za kazdym karmeniem powinna byc kupa.
 
aaanka a ile ma Twój mały, bo nie masz suwaczka? Mój miesięczny robi 2 duże mega kupy a potem kilka małych takich z bączkiem właśnie. A też na piersi.

Ja mam nebulizator ale inny. Taka tuba co się dziecku do buźki przykłada a z drugiej strony podaje lek do inhalacji.....także nie pomogę.
 
JJ moj szkrab ma miesiac i 5dni (ur27.07). Poczekam do jutra jak sie nic nie pojawi to jedziemy do lekarza. Po jedzonku ulewa moze dlatego nie ma kupy nie wiem sama
 
anulek82-czopek Viburcol podaje się cały nie połówkę :tak:
devi-to,że maleństwo spokojnie sobie leży to wsio ok mój np.teraz obudził się po 3 godz. spanka :szok: dostał mleczko i leży sobie od godzinki w bujaczku i macha rączkami ,rozgląda się -więc to normalne ,mój Krystiano w ciągu dnia śpi kilka godzinek ale więcej czasu niestety nie śpi :-)
DZIEWCZYNY !!!! bardzo tanio wychodzi vit.D3- na receptę nazywa się DEVIKAP koszt 3,20 buteleczka podaje się 1x1 kropelkę dowiedziałam się od położnej i poprosiłam ostatnio pediatrę więc mi wypisał receptę a za te w kapsułkach płaciłam ponad 20zł.
Marcelina-jak Pindzia ma katarek to podawać jej możesz Cebion w kropelkach do połykania tak mi poradziła położna to tak na różne przeziębionka ,katarki taka vit.C.
czytałam o tych gilach monstrum które wyciągałaś Piniolkowi z noska i sama wczoraj z mężem wzieliśmy w ruch najpierw sól morską w aerozolu a później fridę i szok co my małemu z tego malusieńkiego noska wyciągneliśmy :szok: masakra.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry