reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poradnik Mamuśki

reklama
U nas na zaparcia i kolki pomogl bobotic, ale tez sie zastanawiam nad zmiana mleka bo mloda często ulewa i zdarzaja sie wymioty (takie chlustanie calym zjedzonym mlekiem). Zobaczymy na wizycie jak z przyrostem wagi i pogadam z pediatra.
Gratuluje udanych pierwszych kąpieli :)
 
ojej zaparcia..my jestesmy na NAN-ie, chciałm kupic Bebilon ale naczytalam sie ze wlasie po nim sa czesciej zaparcia. Poki co wczoraj byly trzy kupki ale takie malutkie...po bobeczku praktycznie.

A jak poznac ze sie meczy z zaparciem...prezy sie, napina brzuszek??

No i właśnie na MM juz dopajacie?? Bo nie wiem czy powoli podawc mu wode, herbatki?? I kiedy jak on głównie na mleko wstaje??

ajaja strasznie duzo tych nie wiadomych u mnie :(
 
Devi - spokojnie masz prawo nie wiedziec :) moim zdaniem kupka takiego maluszka powinna byc konsysencji wodnistej taka jakby jajecznica :-D jezeli jest twardsza to napewno sie meczy. Jak go boli to tak jak pisalas pręży sie, ma twardy brzuszek placze przy pierdnieciach. Ja moja dopajam herbatka koperkowa bo ona duzo zjada (czasem 120 ml jest jej malo) i sie boje zeby nie za duzo to daje herbatke albo wode. Moze miedzy karmieniami dobudzaj go na chwilke zeby sie napil napewno wtedy latwiej bedzie mu z kupka.
 
Ewa- dzieki :) na MM tez powinny byc takie rzadkie kupki?? a woda moze miec temp. pokoja zeby np. stala kolo niego i mogla mu dac w kazdej chwili??
 
reklama
Devi na MM kupki sa zdecydowanie bardziej zwarte niz po mleku naturalnym, a i ich czestotliwosc jest czesto inna,tzn moze robic raz na dwa dni nawet.

Aaaa! i na MM trzeba dopajac. temperatura wody taka pokojowa jest ok
 
Ostatnia edycja:
Do góry