reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poradnik Mamuśki

reklama
dominic na NFZ sa trzy zastrzyki tak mi pisze we wszystkich ksiazeczkach ze szczepieniami bo w jednej stzrykawce jest np 2 szczepionki, w drugiej 2 a w trzeciej 1.
Marcelinaa jeszcze krztusiec. Ma być razem 5 chorób na NFZ. Zgłupiałam już sama nie wiem co z tymi szczepionkami:eek:
 
Ostatnia edycja:
też mamy tą herbatkę ale kurcze nie chce za bardzo małej butelki dawać bo mi cyca nie będzie chciała :-( jak na razie ja pije herbatki te co niby na laktacje są ale z tego co czytałam skład jest ten sam więc może to coś da jak nie to trudno butla i herbatka bo nie będę patrzeć jak mi się dziecko zwija z bólu.

Moja jest cały czas na cycu i daję jej butelkę. Nie przeszkadza jej to w dojeniu cycusia;-)
 
Ja Dicoflor 30 mam w kapsułkach - podaję rozpuszczony w wodzie. Mam wrażenie, że kapsułki się lepiej rozpuszczają niż ten z saszetek ??? Ale może tylko mi się wydaje....

My dziś wylądowaliśmy rano u pediatry. Radek niby nos ma drożny ale charczy, bo mu katar spływa po gardle. Osłuchowo czysto. Całe szczęście......No i kupiliśmy dziś KATAREK do odkurzacza.....normalnie zakochałam się w tym urządzeniu :-D....Gile małemu nawet z gardła wyciągnął, nosek nawilżony i synek w końcu śpi spokojnie....chyba jest szczęśliwy ;-). Także POLECAM, kto nie ma tego jeszcze....

15.09 mamy szczepienie....trza być zdrowym. My podamy 5 w1.

Co do wagi to jak R. przybiera ponad 40 g na dobę to pediatra mówi, że super. Dziś się nie ważyliśmy ale w tym tempie powinien mieć ok. 4100-4200 czyli przybrał kilogram od najniższej wagi jaką miał.

My też spacerujemy dwa razy no raz to już mus. Pierwszy wypad to zakupy a drugi "przewentylowanie" starszaka :). I jak pisze Nikos zawsze to jakaś rozrywka i zmusza do ogarnięcia się i zrobienia makijażu hehehehe
 
Ostatnia edycja:
JJ karmisz piersia?? raz igorkowi dalam tez rozp w wodzie to kurcze ulal.
te szczepionki sa tak raczka raczka nozka.
my na spacerek chodzimy raz dzienne. i mam pyt u mnie dzis jest 18st jak malego ubrac zeby nie przegrzac?? kaftanik, pajacyk i kombinezonik cienki? czy kocyk? tepa jestem co do ubioru.
Pije ktoras z was kawke bocianek?? jak tak to moge sprezentowac 2 nie dam rady pic tego cuda 1 jest rozpoczeta wypilam tylko 1 kawke a 2 jest cala
 
reklama
wjeżdżasz z małym do sklepu?

Podłączam się pod pytanie. Ja się czaję od tygodnia i zawsze to M. jedzie sam po zakupy... Jakoś boję się tych pomieszczeń zamkniętych. Wystarczy, ze w poczekalni w przychodni tyle dzieci zawsze i zawsze wtedy się denerwuję że jedne kaszlą, inne płaczą i że wszędzie roi się od bakterii a tak łatwo złapać rota. Moja pediatra mówiła że jak mogę to żebym przez pierwszy miesiąc chociaż unikała kontaktu Mikołaja z młodszymi dziećmi...
 
Ostatnia edycja:
Do góry