reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poradnik Mamuśki

malinowa Mikołaj też robi raz dziennie i też wygląda jakby mu to sprawiało trudność a jest taka jak ma być... Myślałam, że to normalne i ze dzieci tak mają a to znaczy że ma problemy jakieś tak??
 
reklama
myszka no mi osobiscie nie wydaje sie to normalne,bo jednak maluszek sie meczy,prezy,czasami glosniej zaplacze trawa to chwilke i zaraz cisza i za chwile znowu i cisza ..napewno tez to nie sa kolki...bo jak mu np wkladam smoczka od butli to sie uspakaja.. ma problemy z baczkami,puszcza i to sporo ale sporo sie tez przy tym nameczy,no i jest ta kupa jednak raz dziennie,wczesnie byla np raz na dwa dni i taka jak plastelinka a teraz od poltora tygodnia normalna.. czytalam tez odyschezji niemowlecej.. i to mi sie wydaje bardziej prawdopodobne .. z tym ze tutaj lekarz nawet nie bedzie wiadzial o czym mowie,dla niego wszystko jest ok i tak ma byc.. podac wode.. ale kiedy on nie chce pic:/ wciskam na sile herbtke,ale malo to daje.
 
Myszka nie daj się zwariować. Jeżeli Twój brzdąc przybiera na wadze te 100-200 g tygodniowo to jest wsio ok.
 
Nie chcę się mądrzyć, ale bierz dziewczyno tą skojarzoną.
Ja Kubę szczepiłam tymi darmowymi i tak biedny po nich cierpiał, że obiecałam sobie nie fundować tego drugiej dziecinie.

Wiem, że kasa to bardzo wany aspekt, ale naprawde warto!

Pewnie tak będzie.. nie chce jej kłuć 3 razy chociażby..

MYSZKA1987-mi połozna kazała zakupić taką mała pseudo apteczke czyli leki w razie godziny W i w tym właśnie miały być czopiki na gorączkę EFERALGAN 80gr. a na przeziębienia typu nawet katarek,lub gdy ktoś w rodzinie w domu choruje to zapobiegawczo dla maleństwa podać CEBION,sól morską w aerozolu,maść majerankowa(trzymamy ją w lodówce),Oilatum na wysypki do kąpieli no i czopki VIBURCOL na różne takie dolegliwości kolkowe lub jak maluszek jest niespokojny.

dobrze wiedzieć !

Jak jest u was ze spacerami?? Ja wstyd się przyznać ale co kilka dni tylko wychodzę z Mikołajem....

staram się codziennie chyba że mocno wieje lub pada.. dziś leje np. a my na bioderka na 11:30 :baffled:

Megamarion Zuzia Ci je już 125ml?? Jest w tym wieku co Mikołaj a on jada 60-90 max:eek: Co ile godzin je??
Pindzia też je 120 ml
 
Myszka nie daj się zwariować. Jeżeli Twój brzdąc przybiera na wadze te 100-200 g tygodniowo to jest wsio ok.

Nawet ostatnio 450g w 4 dni:tak: Nie przejmuję się...

Megmarion Mikołaj co 2-3 max więc może się to jakoś rozkłada:) Jak zje 60 to ok a jak 90 to się kręci i boli go brzuch i płacze... Nie mówiąc już o więcej. On też tylko MM. A jakim go karmisz??

Dziewczyny ale macie głodomorki:-)
 
Ostatnia edycja:
Pindziolec jest mega żarty od szpitala więc spoko..
czy Waszym też się czasem trzęsą rączki?

Rączki nie ale lewa noga, broda- standard jak go wkładam do wanienki:-D Odruch moro to właśnie wyrzucanie łapek gwałtowne, Mikołaj tak robi jak się na śnie czegoś przestraszy lub nakryje go kocykiem i dotknę mu skóry niechcący..

Megmarion to widzę że to samo mleko... On zjada najwięcej 90 ale i tak mu się ulewa i zostaje tylko 60 w żołądku, tyle co akceptuje... Te 90 to i tak u nas postęp:)
 
Ostatnia edycja:
Moro to wiem :) ale "dobrze wiedzieć" że rączki, bródka też- bo o tym nie pisałam :)

Byłam dziś na bioderkach, dostaliśmy jakiś opis "B1" i też zalecano nam dodatkową tetrę między nogi, komuś tutaj (wybaczcie z natłoku wiadomości nie wiem) też prawda?
 
reklama
Mnie odruch moro rozbraja. Szkoda, że zanika koło 3 miesiąca bo mam (wstyd się przyznać?:-p) ubaw z młodego jak tak robi.

BTW szczepień Marcelina to nie będą 3 kłucia jak z NFZ a 6 więc warto brać skojarzoną.
 
Do góry